rekreační objekty Slatiňany

Právě procházíte nabídku rekreační objekty Slatiňany pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty Slatiňany Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty Slatiňany a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty Slatiňany

Lépe získat rekreační objekty Slatiňany se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty Slatiňany neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty Slatiňany v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty Slatiňany je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Slatiňany (prodej chaty Slatiňany, pronájem chaty Slatiňany, dražby chat Slatiňany, ), chalupy Slatiňany (chalupy na prodej Slatiňany, pronájem chalupy Slatiňany, dražby chalup Slatiňany, ), zemědělské usedlosti Slatiňany (prodej zemědělské usedlosti Slatiňany, pronájem zemědělské usedlosti Slatiňany, dražby zemědělských usedlostí Slatiňany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty Slatiňany ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty Slatiňany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty Slatiňany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, chata, 48 m2, Slatiňany - Škrovád

Chata, obytná: 41 m2, zastavěná: 25 m2, pozemek: 25 m2, stav: Samostatně...

Slatiňany, Kunčí

336 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata 2+1, 230 m2, Slatiňany - Škrovád

Chata, obytná: 46 m2, zastavěná: 18 m2, pozemek: 230 m2, stav: Samostatně...

Slatiňany, Škrovád

355 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízím k prodeji menší zděnou rekreační chatu ve velice příjemném...

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 25 m2, pozemek: 370 m2, stav: Samostatně...

Kunčí, Slatiňany

285 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rekreační chaty na okraji obce Kunčí

Chalupa

Slatiňany, Kunčí

450 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist