rekreační objekty Křižanovice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty Křižanovice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty Křižanovice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty Křižanovice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty Křižanovice

Lépe získat rekreační objekty Křižanovice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty Křižanovice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty Křižanovice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty Křižanovice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Křižanovice (prodej chaty Křižanovice, pronájem chaty Křižanovice, dražby chat Křižanovice, ), chalupy Křižanovice (chalupy na prodej Křižanovice, pronájem chalupy Křižanovice, dražby chalup Křižanovice, ), zemědělské usedlosti Křižanovice (prodej zemědělské usedlosti Křižanovice, pronájem zemědělské usedlosti Křižanovice, dražby zemědělských usedlostí Křižanovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty Křižanovice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty Křižanovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty Křižanovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, chata, garáž, zahrada, 356 m2, Křižanovice, okr. Chrudim

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 356 m2, zastavěná: 56 m2, pozemek: 300 m2,...

Křižanovice

1 260 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata, 300 m2, Křižanovice

Chata, obytná: 32 m2, zastavěná: 32 m2, pozemek: 300 m2, stav: Samostatně...

Křižanovice

290 000 Kč
TOPlist TOPlist

Chata v Křižanovicích 1+1

Chata, konstrukce: Smíšená, obytná: 27 m2, zastavěná: 32 m2, pozemek: 333 m2,...

Křižanovice

293 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata 4+1, Křižanovice

Chata, obytná: 57 m2, zastavěná: 57 m2, pozemek: 57 m2, stav: Samostatně...

Křižanovice

380 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist