Chaty Týnec nad Sázavou (100+)

Kde ale najít v tomto rušném světě nějakou oázu klidu? Asi jen těžko to půjde někde ve městě, ale pokud se vymaníte z oblastí stresu a návalu lidí, můžete si opravdového klidu užít dosytosti. Vyberte si v naší nabídce chaty Týnec nad Sázavou či jiné české město. Češi jsou právem nazýváni národem chatařů a chalupářů. V pátek se sbalit a vyrazit na víkend na chatu do Týnec nad Sázavou, to jen sen mnohých. A co teprve hledat chaty s bazénem Týnec nad Sázavou, kde si odpočinete přes léto naprosto dokonale?

Chata Týnec nad Sázavou

Naše bohatá nabídka vám umožní získat mnohem širší rozhled a hledat tak nejen chaty Týnec nad Sázavou, ale i po celé České republice. Je nutné si uvědomit, pokud chcete chatu Týnec nad Sázavou koupit a ne pronajmout, tak si vybíráte místo, kam budete několik let jezdit, možná i celý život.

Chaty s bazénem Týnec nad Sázavou

Když už si vybíráte chatu, kam byste se rádi vydávali každý víkend, proč si rovnou nezvolit chatu s bazénem Týnec nad Sázavou. Přeci jen v létě mít přímo na chatě i bazén, to je skvělá příležitost k tomu, abyste si dokonale odpočinuli. S výběrem chaty neotálejte a vybírejte si z naší nabídky ještě dnes. Chaty v opravdu dobrých lokalitách jako je Týnec nad Sázavou jsou ihned pryč.

Nacházíte se v hlavní kategorii rekreační objekty Týnec nad Sázavou , v kategorii rekreační objekty Týnec nad Sázavou jsou nemovitosti rozděleny na rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem rekreačních objektů Týnec nad Sázavou, dražby rekreačních objektů Týnec nad Sázavou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je chaty Týnec nad Sázavou pokud hledání vhodné nemovitosti chaty Týnec nad Sázavou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii chaty Týnec nad Sázavou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej chaty Týnec nad Sázavou, pronájem chaty Týnec nad Sázavou, dražby chat Týnec nad Sázavou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde chaty Týnec nad Sázavou ?

Chcete zpřesnit výběr chaty Týnec nad Sázavou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané chaty Týnec nad Sázavou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, chatka, 335 m2, Týnec n/Sázavou - Pecerady

Chata, obytná: 22 m2, zastavěná: 23 m2, pozemek: 335 m2, stav: Samostatně...

Týnec nad Sázavou, Pecerady

280 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata 9+1, Chrást nad Sázavou

Chata, obytná: 160 m2, zastavěná: 41 m2, pozemek: 495 m2, stav: Samostatně...

Týnec nad Sázavou, Chrást nad Sázavou

1 810 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej chaty 15 m2 v Týnci nad Sázavou

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 294 m2, zastavěná: 15 m2, pozemek: 294 m2,...

Týnec nad Sázavou

350 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist