Chaty Mrač (100+)

Kde ale najít v tomto rušném světě nějakou oázu klidu? Asi jen těžko to půjde někde ve městě, ale pokud se vymaníte z oblastí stresu a návalu lidí, můžete si opravdového klidu užít dosytosti. Vyberte si v naší nabídce chaty Mrač či jiné české město. Češi jsou právem nazýváni národem chatařů a chalupářů. V pátek se sbalit a vyrazit na víkend na chatu do Mrač, to jen sen mnohých. A co teprve hledat chaty s bazénem Mrač, kde si odpočinete přes léto naprosto dokonale?

Chata Mrač

Naše bohatá nabídka vám umožní získat mnohem širší rozhled a hledat tak nejen chaty Mrač, ale i po celé České republice. Je nutné si uvědomit, pokud chcete chatu Mrač koupit a ne pronajmout, tak si vybíráte místo, kam budete několik let jezdit, možná i celý život.

Chaty s bazénem Mrač

Když už si vybíráte chatu, kam byste se rádi vydávali každý víkend, proč si rovnou nezvolit chatu s bazénem Mrač. Přeci jen v létě mít přímo na chatě i bazén, to je skvělá příležitost k tomu, abyste si dokonale odpočinuli. S výběrem chaty neotálejte a vybírejte si z naší nabídky ještě dnes. Chaty v opravdu dobrých lokalitách jako je Mrač jsou ihned pryč.

Nacházíte se v hlavní kategorii rekreační objekty Mrač , v kategorii rekreační objekty Mrač jsou nemovitosti rozděleny na rekreační objekty na prodej Mrač, pronájem rekreačních objektů Mrač, dražby rekreačních objektů Mrač, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je chaty Mrač pokud hledání vhodné nemovitosti chaty Mrač příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii chaty Mrač na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej chaty Mrač, pronájem chaty Mrač, dražby chat Mrač, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde chaty Mrač ?

Chcete zpřesnit výběr chaty Mrač zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané chaty Mrač Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Luxusní stylová chata v lesní polosamotě, Mrač u Benešova

Chata, konstrukce: Smíšená, obytná: 80 m2, zastavěná: 48 m2, pozemek: 1025 m2,...

Mrač

2 930 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata 88 m2, pozemek 1045 m2, Mrač - Měsíční údolí

Chata, obytná: 88 m2, zastavěná: 48 m2, pozemek: 1045 m2, stav: Samostatně...

Měsíční údolí, Mrač

2 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej chaty s pozemkem 925 m2m, Mráč, osada Měsíční Údollí

Chata, konstrukce: Smíšená, obytná: 88 m2, zastavěná: 44 m2, pozemek: 925 m2,...

Mrač

3 640 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej chaty s pozemkem 925 m2m, Mráč, osada Měsíční Údollí

Chata, konstrukce: Smíšená, obytná: 88 m2, zastavěná: 44 m2, pozemek: 925 m2,...

Mrač

3 640 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist