rekreační objekty Nové Hrady

Právě procházíte nabídku rekreační objekty Nové Hrady pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty Nové Hrady Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty Nové Hrady a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty Nové Hrady

Lépe získat rekreační objekty Nové Hrady se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty Nové Hrady neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty Nové Hrady v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty Nové Hrady je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Nové Hrady (prodej chaty Nové Hrady, pronájem chaty Nové Hrady, dražby chat Nové Hrady, ), chalupy Nové Hrady (chalupy na prodej Nové Hrady, pronájem chalupy Nové Hrady, dražby chalup Nové Hrady, ), zemědělské usedlosti Nové Hrady (prodej zemědělské usedlosti Nové Hrady, pronájem zemědělské usedlosti Nové Hrady, dražby zemědělských usedlostí Nové Hrady, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty Nové Hrady ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty Nové Hrady zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty Nové Hrady Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej chaty se zahradou 460 m2, u Terčina Údolí, u Nových Hradů.

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 25 m2, zastavěná: 25 m2, pozemek: 400 m2,...

Nové Hrady, Údolí

309 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej chalupy 2+1 v obci Obora u Nových Hradů

Chalupa, konstrukce: Smíšená, obytná: 70 m2, zastavěná: 85 m2, pozemek: 137 m2,...

Nové Hrady, Obora

640 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist