rekreační objekty na prodej Horní Stropnice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty na prodej Horní Stropnice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty na prodej Horní Stropnice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty na prodej Horní Stropnice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty na prodej Horní Stropnice

Lépe získat rekreační objekty na prodej Horní Stropnice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty na prodej Horní Stropnice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty na prodej Horní Stropnice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty na prodej Horní Stropnice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Horní Stropnice (prodej chaty Horní Stropnice, ), chalupy Horní Stropnice (chalupy na prodej Horní Stropnice, ), zemědělské usedlosti Horní Stropnice (prodej zemědělské usedlosti Horní Stropnice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty na prodej Horní Stropnice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty na prodej Horní Stropnice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty na prodej Horní Stropnice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Chalupa s pozemkem a rybníčkem, 4089m2, Konratice,...

Chalupa, konstrukce: Smíšená, obytná: 180 m2, zastavěná: 203 m2, stav: Před...

Horní Stropnice, Konratice

990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 919 m2, Horní Stropnice

Chalupa, obytná: 240 m2, zastavěná: 140 m2, pozemek: 919 m2, stav: Samostatně...

Horní Stropnice

2 070 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist