rekreační objekty Horní Stropnice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty Horní Stropnice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty Horní Stropnice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty Horní Stropnice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty Horní Stropnice

Lépe získat rekreační objekty Horní Stropnice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty Horní Stropnice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty Horní Stropnice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty Horní Stropnice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Horní Stropnice (prodej chaty Horní Stropnice, pronájem chaty Horní Stropnice, dražby chat Horní Stropnice, ), chalupy Horní Stropnice (chalupy na prodej Horní Stropnice, pronájem chalupy Horní Stropnice, dražby chalup Horní Stropnice, ), zemědělské usedlosti Horní Stropnice (prodej zemědělské usedlosti Horní Stropnice, pronájem zemědělské usedlosti Horní Stropnice, dražby zemědělských usedlostí Horní Stropnice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty Horní Stropnice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty Horní Stropnice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty Horní Stropnice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Chalupa s pozemkem a rybníčkem, 4089m2, Konratice,...

Chalupa, konstrukce: Smíšená, obytná: 180 m2, zastavěná: 203 m2, stav: Před...

Horní Stropnice, Konratice

1 190 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 919 m2, Horní Stropnice

Chalupa, obytná: 240 m2, zastavěná: 140 m2, pozemek: 919 m2, stav: Samostatně...

Horní Stropnice

2 070 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist