rekreační objekty České Budějovice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty České Budějovice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty České Budějovice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty České Budějovice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty České Budějovice

Lépe získat rekreační objekty České Budějovice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty České Budějovice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty České Budějovice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty České Budějovice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty České Budějovice (prodej chaty České Budějovice, pronájem chaty České Budějovice, dražby chat České Budějovice, ), chalupy České Budějovice (chalupy na prodej České Budějovice, pronájem chalupy České Budějovice, dražby chalup České Budějovice, ), zemědělské usedlosti České Budějovice (prodej zemědělské usedlosti České Budějovice, pronájem zemědělské usedlosti České Budějovice, dražby zemědělských usedlostí České Budějovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty České Budějovice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty České Budějovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty České Budějovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej chaty v Českých Budějovicích

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 300 m2, pozemek: 300 m2, stav: Samostatně...

Litvínovická, České Budějovice, České Budějovice 2

550 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rozsáhlé stavení s uzavřeným dvorem na okraji Českých Budějovic -...

Zemědělská usedlost, konstrukce: Smíšená, obytná: 1000 m2, zastavěná: 1000 m2,...

České Vrbné, České Budějovice, České Budějovice 2

4 850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata 2+1, 1513 m2, České Budějovice, ul. J. Plachty

Chata, obytná: 40 m2, zastavěná: 40 m2, pozemek: 1513 m2, stav: Samostatně...

J. Plachty, České Budějovice, České Budějovice 3

1 650 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist