rekreační objekty Ostopovice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty Ostopovice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty Ostopovice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty Ostopovice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty Ostopovice

Lépe získat rekreační objekty Ostopovice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty Ostopovice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty Ostopovice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty Ostopovice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Ostopovice (prodej chaty Ostopovice, pronájem chaty Ostopovice, dražby chat Ostopovice, ), chalupy Ostopovice (chalupy na prodej Ostopovice, pronájem chalupy Ostopovice, dražby chalup Ostopovice, ), zemědělské usedlosti Ostopovice (prodej zemědělské usedlosti Ostopovice, pronájem zemědělské usedlosti Ostopovice, dražby zemědělských usedlostí Ostopovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty Ostopovice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty Ostopovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty Ostopovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, chata, Ostopovice

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 36 m2, zastavěná: 36 m2, pozemek: 1763 m2,...

Ostopovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

č:0152 chata 2-3+1 se zahradou Ostopovice

Chata, konstrukce: Smíšená, obytná: 120 m2, zastavěná: 60 m2, pozemek: 623 m2,...

info v RK, Ostopovice

399 900 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata, 482 m2, Ostopovice

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 42 m2, zastavěná: 37 m2, pozemek: 483 m2,...

Praha 2

390 000 Kč
TOPlist TOPlist

Chata 3+1 - Ostopovice - cihlová - patrová - zahrada - balkon - terasa

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 50 m2, zastavěná: 52 m2, pozemek: 740 m2,...

Ostopovice

1 880 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist