rekreační objekty Dolní Kounice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty Dolní Kounice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty Dolní Kounice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty Dolní Kounice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty Dolní Kounice

Lépe získat rekreační objekty Dolní Kounice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty Dolní Kounice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty Dolní Kounice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty Dolní Kounice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Dolní Kounice (prodej chaty Dolní Kounice, pronájem chaty Dolní Kounice, dražby chat Dolní Kounice, ), chalupy Dolní Kounice (chalupy na prodej Dolní Kounice, pronájem chalupy Dolní Kounice, dražby chalup Dolní Kounice, ), zemědělské usedlosti Dolní Kounice (prodej zemědělské usedlosti Dolní Kounice, pronájem zemědělské usedlosti Dolní Kounice, dražby zemědělských usedlostí Dolní Kounice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty Dolní Kounice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty Dolní Kounice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty Dolní Kounice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, chata 3+kk, 509 m2, Dolní Kounice

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 90 m2, zastavěná: 30 m2, pozemek: 509 m2,...

Dolní Kounice

650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata 2+1, 540 m2, Dolní Kounice

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 67 m2, zastavěná: 34 m2, pozemek: 540 m2,...

Dolní Kounice

850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Zděná chata, Dolní Kounice

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 48 m2, zastavěná: 34 m2, pozemek: 450 m2,...

Kamenný vrch, Dolní Kounice

860 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist