rekreační objekty na prodej Kunštát

Právě procházíte nabídku rekreační objekty na prodej Kunštát pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty na prodej Kunštát Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty na prodej Kunštát a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty na prodej Kunštát

Lépe získat rekreační objekty na prodej Kunštát se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty na prodej Kunštát neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty na prodej Kunštát v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty na prodej Kunštát je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Kunštát (prodej chaty Kunštát, ), chalupy Kunštát (chalupy na prodej Kunštát, ), zemědělské usedlosti Kunštát (prodej zemědělské usedlosti Kunštát, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty na prodej Kunštát ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty na prodej Kunštát zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty na prodej Kunštát Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, chata 5+1, Kunštát - Sychotín

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 135 m2, zastavěná: 59 m2, pozemek: 336 m2,...

Kunštát, Sychotín

990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Kunštát, chata 35 m2, podkroví, sklep, zahrada 354 m2 - chata

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 35 m2, pozemek: 354 m2, stav: Samostatně...

Kunštát

199 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej chaty - Kunštát

Chata, konstrukce: Montovaná, obytná: 70 m2, zastavěná: 41 m2, pozemek: 478 m2,...

Kunštát

200 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist