rekreační objekty Jedovnice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty Jedovnice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty Jedovnice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty Jedovnice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty Jedovnice

Lépe získat rekreační objekty Jedovnice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty Jedovnice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty Jedovnice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty Jedovnice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Jedovnice (prodej chaty Jedovnice, pronájem chaty Jedovnice, dražby chat Jedovnice, ), chalupy Jedovnice (chalupy na prodej Jedovnice, pronájem chalupy Jedovnice, dražby chalup Jedovnice, ), zemědělské usedlosti Jedovnice (prodej zemědělské usedlosti Jedovnice, pronájem zemědělské usedlosti Jedovnice, dražby zemědělských usedlostí Jedovnice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty Jedovnice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty Jedovnice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty Jedovnice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Chata 2+1 v Jedovnicích u rybníka Olšovec, zavedená elektřina, voda,...

Chata, konstrukce: Smíšená, obytná: 50 m2, zastavěná: 43 m2, pozemek: 43 m2,...

Jedovnice

660 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rekreační chata Komfort 3+1 Jedovnice, el., voda.

Chata, konstrukce: Dřevostavba, obytná: 80 m2, zastavěná: 50 m2, pozemek: 300...

Jedovnice

8 500 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist