rekreační objekty na prodej Řehenice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty na prodej Řehenice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty na prodej Řehenice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty na prodej Řehenice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty na prodej Řehenice

Lépe získat rekreační objekty na prodej Řehenice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty na prodej Řehenice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty na prodej Řehenice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty na prodej Řehenice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Řehenice (prodej chaty Řehenice, ), chalupy Řehenice (chalupy na prodej Řehenice, ), zemědělské usedlosti Řehenice (prodej zemědělské usedlosti Řehenice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty na prodej Řehenice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty na prodej Řehenice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty na prodej Řehenice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej dřevěné chaty 44m2, pozemek 474 m2, Barochov Malešín, okr....

Chata, konstrukce: Dřevostavba, obytná: 44 m2, zastavěná: 44 m2, pozemek: 474...

Řehenice, Barochov

450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata, 44 m2, Řehenice, Malešín

Chata, obytná: 44 m2, zastavěná: 22 m2, pozemek: 474 m2, stav: Samostatně...

Praha 4, Malešín

500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata Řehenice, Barochov, 474m2

Chata, konstrukce: Smíšená, obytná: 44 m2, zastavěná: 44 m2, pozemek: 474 m2,...

Řehenice, Barochov

450 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist