rekreační objekty Řehenice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty Řehenice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty Řehenice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty Řehenice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty Řehenice

Lépe získat rekreační objekty Řehenice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty Řehenice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty Řehenice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty Řehenice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Řehenice (prodej chaty Řehenice, pronájem chaty Řehenice, dražby chat Řehenice, ), chalupy Řehenice (chalupy na prodej Řehenice, pronájem chalupy Řehenice, dražby chalup Řehenice, ), zemědělské usedlosti Řehenice (prodej zemědělské usedlosti Řehenice, pronájem zemědělské usedlosti Řehenice, dražby zemědělských usedlostí Řehenice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty Řehenice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty Řehenice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty Řehenice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej dřevěné chaty 44m2, pozemek 474 m2, Barochov Malešín, okr....

Chata, konstrukce: Dřevostavba, obytná: 44 m2, zastavěná: 44 m2, pozemek: 474...

Řehenice, Barochov

450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata, 44 m2, Řehenice, Malešín

Chata, obytná: 44 m2, zastavěná: 22 m2, pozemek: 474 m2, stav: Samostatně...

Praha 4, Malešín

500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata Řehenice, Barochov, 474m2

Chata, konstrukce: Smíšená, obytná: 44 m2, zastavěná: 44 m2, pozemek: 474 m2,...

Řehenice, Barochov

450 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist