rekreační objekty Krhanice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty Krhanice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty Krhanice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty Krhanice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty Krhanice

Lépe získat rekreační objekty Krhanice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty Krhanice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty Krhanice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty Krhanice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Krhanice (prodej chaty Krhanice, pronájem chaty Krhanice, dražby chat Krhanice, ), chalupy Krhanice (chalupy na prodej Krhanice, pronájem chalupy Krhanice, dražby chalup Krhanice, ), zemědělské usedlosti Krhanice (prodej zemědělské usedlosti Krhanice, pronájem zemědělské usedlosti Krhanice, dražby zemědělských usedlostí Krhanice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty Krhanice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty Krhanice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty Krhanice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Chata, 70m2, Posázaví - Svatovice

Chata, konstrukce: Smíšená, obytná: 70 m2, pozemek: 1263 m2, stav: Před...

Krhanice

1 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej chatky v zahrádkářské kolonii v Krhanici

Chata, konstrukce: Montovaná, obytná: 38 m2, zastavěná: 39 m2, pozemek: 437 m2,...

Krhanice, Krhanice

880 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej chaty s pozemkem v Posázaví v obci Prosečnice okr. Benešov

Chata

Horní Požáry, Krhanice, Prosečnice

1 100 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist