Pronájem pozemků Zlínský kraj (100+)

Pokud si nejste jisti, který pozemek je v Zlínském kraji pro Vás ten správný, můžete si zkusit zařídit pronájem pozemků Zlínský kraj, neboť v tom okamžiku se nezavazujete rovnou místo kupovat. Po uzavření pronájmu můžete pozemek využít jako skladovací prostory či pro cokoliv jiného. Pronájem pozemku Zlínský kraj je v současné době velice žádaný. A kdo ví, třeba se od pronájmu pozemku v Zlínském kraji časem dostanete i k jeho koupi.

Pozemky k pronájmu Zlínský kraj

Přemýšlíte nad koupí pozemku v Zlínském kraji, ale zdá se vám být cena přemrštěná? Počkat na snížení řešením jistě není, neboť ceny opravdu dobrých pozemků svou hodnotu nemění. Mnohem lepší je si najít pozemky Zlínský kraj pronájem, kde máte jistotu toho, že získáte pěkný pozemek za velice výhodnou cenu. Poté již nebudete muset řešit, zda máte dostatečný finanční obnos. Pro pronájem pozemků Zlínský kraj si můžete na vyhledávání vybrat Eurobydleni.cz, kde máte jistotu rozsáhlé nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Zlínský kraj , v kategorii pozemky Zlínský kraj jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Zlínský kraj, pronájem pozemků Zlínský kraj, dražby pozemky Zlínský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem pozemků Zlínský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem pozemků Zlínský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Zlínský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Zlínský kraj, pronájem pozemků Zlínský kraj, dražby pozemky Zlínský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Zlínský kraj (pronájem stavebních pozemků Zlínský kraj, ), komerční pozemky Zlínský kraj (pronájem komerčních pozemků Zlínský kraj, ), zahrady Zlínský kraj (pronájem zahrady Zlínský kraj, ), zemědělské půdy Zlínský kraj (pronájem zemědělské půdy Zlínský kraj, ), lesy Zlínský kraj (pronájem lesů Zlínský kraj, ), louky Zlínský kraj (pronájem luk Zlínský kraj, ), rybníky Zlínský kraj (pronájem rybníků Zlínský kraj, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pronájem pozemků Zlínský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem pozemků Zlínský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem pozemků Zlínský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem pozemku 4123 m2, Valašské Meziříčí

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou

150 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem pozemku 1462 m2, Valašské Meziříčí

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou

250 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčního pozemku 1.000 m2, Valašské Meziříčí

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Masarykova, Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem komečního pozemku 1.600 m2, Valašské Meziříčí

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Hranická, Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou

6 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, pozemek, 6692 m2, Bystřice pod Hostýnem

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Praha 10

30 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem pozemku ke komerčnímu využití.

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 959 m2

Machovská, Tlumačov

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 5750 m2, Koryčany

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce

Masarykova, Koryčany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem beton.plochy 762 m2 Holešov

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 762 m2

Samostatnost, Holešov

15 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem travnaté plochy 3 000m2 Holešov

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3000 m2

Samostatnost, Holešov

15 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčního pozemku vedle benzínky - u benzínky- obec...

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Bystřička

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 500 m2, Dolní Bečva

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

Dolní Bečva

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem - parkovacího místa v Uherském Hradišti.

Zemědělská půda, pozemek: 68 m2

Mariánské náměstí, Uherské Hradiště

700 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3708,"locality_name":"Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e","show":"checkbox|text","parent_id":141,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3711,"locality_name":"Uhersk\u00e9 Hradi\u0161t\u011b","show":"checkbox|text","parent_id":141,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3810,"locality_name":"Vset\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":141,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3705,"locality_name":"Zl\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":141,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist