Prodej zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou (100+)

Hledáte pozemky, do kterých by se dalo opravdu výhodně investovat? Prodej zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou vám nabízí možnosti, jak zhodnotit vaše úspory. Ceny takové orné půdy nejsou přemrštěné a nákup vám dobře zhodnotí peníze, které do nich vložíte. Současný prodej orné půdy Rychnov nad Kněžnou, v případě, že výhodně nakoupíte, může zajistit i vaše děti.

Orná půda na prodej Rychnov nad Kněžnou

Pravdou zůstává, že lidé potřebují stále více stavebních pozemků. Vydělávat na tom, že budete kupovat právě taková místa, však příliš nejde. Mnohem výhodnější je projít si nabídky na prodej orné půdy Rychnov nad Kněžnou a zjistit, co všechno by vám mohlo patřit. Zemědělská půda na prodej Rychnov nad Kněžnou tak dokazuje, že i vy si vyberete svůj kousek orného místa, které může bát v dalším územním plánu již přetvořeno na stavební parcely.

Zemědělská půda na prodej Rychnov nad Kněžnou

Pokud jste svým založením zemědělci a chtěli byste si nějaký kus orné půdy Rychnov nad Kněžnou zakoupit pro vlastní potřebu, nebojte se. U nás je orná půda Rychnov nad Kněžnou prodej v mnoha obměnách a zaručujeme vám, že si zde najdete i vy kousek zemědělské půdy, která bude říkat vám pane. Stačí si zvolit prodej orné půdy Rychnov nad Kněžnou a vybrat si to, co je vám nejvíce blízké. Nemusí to být přeci jen Rychnov nad Kněžnou, ale klidně i jiné město v naší republice. Lidé přeci mohou bydlet a hospodařit kdekoliv.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Rychnov nad Kněžnou , v kategorii pozemky Rychnov nad Kněžnou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Rychnov nad Kněžnou, pronájem pozemků Rychnov nad Kněžnou, dražby pozemky Rychnov nad Kněžnou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou pokud hledání vhodné nemovitosti prodej zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou, pronájem zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou, dražby zemědělských půd Rychnov nad Kněžnou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou ?

Chcete zpřesnit výběr prodej zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Aukce Spoluvlastnický podíl na orné půdě v k.ú. Borovnice u Potštejna

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 610 m2

Borovnice

6 329 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 15461 m2, Semechnice, Rychnov nad Kněžnou

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Semechnice

865 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 20594 m2, Rychnov nad Kněžnou - Litohrady

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Rychnov nad Kněžnou, Litohrady

150 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3602,"locality_name":"Hradec Kr\u00e1lov\u00e9","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3604,"locality_name":"Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3605,"locality_name":"N\u00e1chod","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3607,"locality_name":"Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3610,"locality_name":"Trutnov","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist