Prodej zemědělské půdy Liberec (100+)

Hledáte pozemky, do kterých by se dalo opravdu výhodně investovat? Prodej zemědělské půdy Liberec vám nabízí možnosti, jak zhodnotit vaše úspory. Ceny takové orné půdy nejsou přemrštěné a nákup vám dobře zhodnotí peníze, které do nich vložíte. Současný prodej orné půdy Liberec, v případě, že výhodně nakoupíte, může zajistit i vaše děti.

Orná půda na prodej Liberec

Pravdou zůstává, že lidé potřebují stále více stavebních pozemků. Vydělávat na tom, že budete kupovat právě taková místa, však příliš nejde. Mnohem výhodnější je projít si nabídky na prodej orné půdy Liberec a zjistit, co všechno by vám mohlo patřit. Zemědělská půda na prodej Liberec tak dokazuje, že i vy si vyberete svůj kousek orného místa, které může bát v dalším územním plánu již přetvořeno na stavební parcely.

Zemědělská půda na prodej Liberec

Pokud jste svým založením zemědělci a chtěli byste si nějaký kus orné půdy Liberec zakoupit pro vlastní potřebu, nebojte se. U nás je orná půda Liberec prodej v mnoha obměnách a zaručujeme vám, že si zde najdete i vy kousek zemědělské půdy, která bude říkat vám pane. Stačí si zvolit prodej orné půdy Liberec a vybrat si to, co je vám nejvíce blízké. Nemusí to být přeci jen Liberec, ale klidně i jiné město v naší republice. Lidé přeci mohou bydlet a hospodařit kdekoliv.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Liberec , v kategorii pozemky Liberec jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Liberec, pronájem pozemků Liberec, dražby pozemky Liberec, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej zemědělské půdy Liberec pokud hledání vhodné nemovitosti prodej zemědělské půdy Liberec příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zemědělské půdy Liberec na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej zemědělské půdy Liberec, pronájem zemědělské půdy Liberec, dražby zemědělských půd Liberec, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej zemědělské půdy Liberec ?

Chcete zpřesnit výběr prodej zemědělské půdy Liberec zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej zemědělské půdy Liberec Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zemědělského pozemku 8.242 m2, Český Dub - Kněžičky

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Český Dub, Kněžičky

159 998 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemky Radostín u Sychrova

Zemědělská půda

Sychrov, Radostín

2 499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek - Bílý Kostel

Zemědělská půda, lokalita: Samota, pozemek: 1450 m2

Bílý Kostel nad Nisou

75 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 39640 m2, Poustka u Frýdlantu

Zemědělská půda

Višňová, Poustka

753 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 5154 m2, Svijany

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Svijany

89 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ POZEMKU V KARLOVĚ POD JEŠTĚDEM

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 11494 m2

Liberec, Liberec XXXV-Karlov pod Ještědem

70 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 8 843 m2 v KÚ Křižany

Zemědělská půda

Křižany

290 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist