Prodej zemědělské půdy Karlovy Vary (100+)

Hledáte pozemky, do kterých by se dalo opravdu výhodně investovat? Prodej zemědělské půdy Karlovy Vary vám nabízí možnosti, jak zhodnotit vaše úspory. Ceny takové orné půdy nejsou přemrštěné a nákup vám dobře zhodnotí peníze, které do nich vložíte. Současný prodej orné půdy Karlovy Vary, v případě, že výhodně nakoupíte, může zajistit i vaše děti.

Orná půda na prodej Karlovy Vary

Pravdou zůstává, že lidé potřebují stále více stavebních pozemků. Vydělávat na tom, že budete kupovat právě taková místa, však příliš nejde. Mnohem výhodnější je projít si nabídky na prodej orné půdy Karlovy Vary a zjistit, co všechno by vám mohlo patřit. Zemědělská půda na prodej Karlovy Vary tak dokazuje, že i vy si vyberete svůj kousek orného místa, které může bát v dalším územním plánu již přetvořeno na stavební parcely.

Zemědělská půda na prodej Karlovy Vary

Pokud jste svým založením zemědělci a chtěli byste si nějaký kus orné půdy Karlovy Vary zakoupit pro vlastní potřebu, nebojte se. U nás je orná půda Karlovy Vary prodej v mnoha obměnách a zaručujeme vám, že si zde najdete i vy kousek zemědělské půdy, která bude říkat vám pane. Stačí si zvolit prodej orné půdy Karlovy Vary a vybrat si to, co je vám nejvíce blízké. Nemusí to být přeci jen Karlovy Vary, ale klidně i jiné město v naší republice. Lidé přeci mohou bydlet a hospodařit kdekoliv.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Karlovy Vary , v kategorii pozemky Karlovy Vary jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Karlovy Vary, pronájem pozemků Karlovy Vary, dražby pozemky Karlovy Vary, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej zemědělské půdy Karlovy Vary pokud hledání vhodné nemovitosti prodej zemědělské půdy Karlovy Vary příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zemědělské půdy Karlovy Vary na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej zemědělské půdy Karlovy Vary, pronájem zemědělské půdy Karlovy Vary, dražby zemědělských půd Karlovy Vary, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej zemědělské půdy Karlovy Vary ?

Chcete zpřesnit výběr prodej zemědělské půdy Karlovy Vary zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej zemědělské půdy Karlovy Vary Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, orná půda, 3042 m2, Stanovice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3042 m2

Stanovice

339 900 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků 23255m2, Vojkovice nad Ohří

Zemědělská půda, pozemek: 23255 m2

Vojkovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej souboru pozemků, Bor, Sadov, Karlovy Vary

Zemědělská půda, pozemek: 67559 m2

info v RK, Sadov, Bor

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Zemědělský pozemek u Ostrova n. Ohří

Zemědělská půda, pozemek: 8968 m2

Ostrov, Ostrov nad Ohří

160 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pole 26913 m2 , Karlovy Vary

Zemědělská půda, pozemek: 26913 m2

Karlovy Vary

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek 10000m2

Zemědělská půda

Ostrov, Kfely

2 070 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zemědělského pozemku k.ú.Horní Tašovice

Zemědělská půda, pozemek: 21696 m2

Horní Tašovice, Stružná, Horní Tašovice

275 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist