Prodej zemědělské půdy Přísnotice (100+)

Hledáte pozemky, do kterých by se dalo opravdu výhodně investovat? Prodej zemědělské půdy Přísnotice vám nabízí možnosti, jak zhodnotit vaše úspory. Ceny takové orné půdy nejsou přemrštěné a nákup vám dobře zhodnotí peníze, které do nich vložíte. Současný prodej orné půdy Přísnotice, v případě, že výhodně nakoupíte, může zajistit i vaše děti.

Orná půda na prodej Přísnotice

Pravdou zůstává, že lidé potřebují stále více stavebních pozemků. Vydělávat na tom, že budete kupovat právě taková místa, však příliš nejde. Mnohem výhodnější je projít si nabídky na prodej orné půdy Přísnotice a zjistit, co všechno by vám mohlo patřit. Zemědělská půda na prodej Přísnotice tak dokazuje, že i vy si vyberete svůj kousek orného místa, které může bát v dalším územním plánu již přetvořeno na stavební parcely.

Zemědělská půda na prodej Přísnotice

Pokud jste svým založením zemědělci a chtěli byste si nějaký kus orné půdy Přísnotice zakoupit pro vlastní potřebu, nebojte se. U nás je orná půda Přísnotice prodej v mnoha obměnách a zaručujeme vám, že si zde najdete i vy kousek zemědělské půdy, která bude říkat vám pane. Stačí si zvolit prodej orné půdy Přísnotice a vybrat si to, co je vám nejvíce blízké. Nemusí to být přeci jen Přísnotice, ale klidně i jiné město v naší republice. Lidé přeci mohou bydlet a hospodařit kdekoliv.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Přísnotice , v kategorii pozemky Přísnotice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Přísnotice, pronájem pozemků Přísnotice, dražby pozemky Přísnotice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej zemědělské půdy Přísnotice pokud hledání vhodné nemovitosti prodej zemědělské půdy Přísnotice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zemědělské půdy Přísnotice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej zemědělské půdy Přísnotice, pronájem zemědělské půdy Přísnotice, dražby zemědělských půd Přísnotice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej zemědělské půdy Přísnotice ?

Chcete zpřesnit výběr prodej zemědělské půdy Přísnotice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej zemědělské půdy Přísnotice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej orné půdy v k.ú. Přísnotice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 6763 m2

Přísnotice

202 890 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v Přísnoticích

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1443 m2

Přísnotice

117 350 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v k.ú. Přísnotice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 4569 m2

Přísnotice

137 070 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 2350 m2, Přísnotice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Přísnotice

75 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist