Prodej zemědělské půdy Přibice (100+)

Hledáte pozemky, do kterých by se dalo opravdu výhodně investovat? Prodej zemědělské půdy Přibice vám nabízí možnosti, jak zhodnotit vaše úspory. Ceny takové orné půdy nejsou přemrštěné a nákup vám dobře zhodnotí peníze, které do nich vložíte. Současný prodej orné půdy Přibice, v případě, že výhodně nakoupíte, může zajistit i vaše děti.

Orná půda na prodej Přibice

Pravdou zůstává, že lidé potřebují stále více stavebních pozemků. Vydělávat na tom, že budete kupovat právě taková místa, však příliš nejde. Mnohem výhodnější je projít si nabídky na prodej orné půdy Přibice a zjistit, co všechno by vám mohlo patřit. Zemědělská půda na prodej Přibice tak dokazuje, že i vy si vyberete svůj kousek orného místa, které může bát v dalším územním plánu již přetvořeno na stavební parcely.

Zemědělská půda na prodej Přibice

Pokud jste svým založením zemědělci a chtěli byste si nějaký kus orné půdy Přibice zakoupit pro vlastní potřebu, nebojte se. U nás je orná půda Přibice prodej v mnoha obměnách a zaručujeme vám, že si zde najdete i vy kousek zemědělské půdy, která bude říkat vám pane. Stačí si zvolit prodej orné půdy Přibice a vybrat si to, co je vám nejvíce blízké. Nemusí to být přeci jen Přibice, ale klidně i jiné město v naší republice. Lidé přeci mohou bydlet a hospodařit kdekoliv.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Přibice , v kategorii pozemky Přibice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Přibice, pronájem pozemků Přibice, dražby pozemky Přibice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej zemědělské půdy Přibice pokud hledání vhodné nemovitosti prodej zemědělské půdy Přibice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zemědělské půdy Přibice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej zemědělské půdy Přibice, pronájem zemědělské půdy Přibice, dražby zemědělských půd Přibice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej zemědělské půdy Přibice ?

Chcete zpřesnit výběr prodej zemědělské půdy Přibice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej zemědělské půdy Přibice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek o velikosti 673 m2, Přibice, podíl 1/4

Zemědělská půda, pozemek: 673 m2

Přibice

72 000 Kč
TOPlist TOPlist

Orná půda v k.ú Přibice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 694 m2

Přibice

20 820 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej parcely v k.ú. Přibice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 5081 m2

Přibice

254 050 Kč
TOPlist TOPlist

0,15 ha orné půdy v k.ú. Přibice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1579 m2

Přibice

47 370 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist