Prodej zemědělské půdy Chyňava (100+)

Hledáte pozemky, do kterých by se dalo opravdu výhodně investovat? Prodej zemědělské půdy Chyňava vám nabízí možnosti, jak zhodnotit vaše úspory. Ceny takové orné půdy nejsou přemrštěné a nákup vám dobře zhodnotí peníze, které do nich vložíte. Současný prodej orné půdy Chyňava, v případě, že výhodně nakoupíte, může zajistit i vaše děti.

Orná půda na prodej Chyňava

Pravdou zůstává, že lidé potřebují stále více stavebních pozemků. Vydělávat na tom, že budete kupovat právě taková místa, však příliš nejde. Mnohem výhodnější je projít si nabídky na prodej orné půdy Chyňava a zjistit, co všechno by vám mohlo patřit. Zemědělská půda na prodej Chyňava tak dokazuje, že i vy si vyberete svůj kousek orného místa, které může bát v dalším územním plánu již přetvořeno na stavební parcely.

Zemědělská půda na prodej Chyňava

Pokud jste svým založením zemědělci a chtěli byste si nějaký kus orné půdy Chyňava zakoupit pro vlastní potřebu, nebojte se. U nás je orná půda Chyňava prodej v mnoha obměnách a zaručujeme vám, že si zde najdete i vy kousek zemědělské půdy, která bude říkat vám pane. Stačí si zvolit prodej orné půdy Chyňava a vybrat si to, co je vám nejvíce blízké. Nemusí to být přeci jen Chyňava, ale klidně i jiné město v naší republice. Lidé přeci mohou bydlet a hospodařit kdekoliv.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Chyňava , v kategorii pozemky Chyňava jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Chyňava, pronájem pozemků Chyňava, dražby pozemky Chyňava, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej zemědělské půdy Chyňava pokud hledání vhodné nemovitosti prodej zemědělské půdy Chyňava příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zemědělské půdy Chyňava na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej zemědělské půdy Chyňava, pronájem zemědělské půdy Chyňava, dražby zemědělských půd Chyňava, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej zemědělské půdy Chyňava ?

Chcete zpřesnit výběr prodej zemědělské půdy Chyňava zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej zemědělské půdy Chyňava Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Orná půda o rozloze 4369 m2 v obci Chyňava, okr. Beroun

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4369 m2

Chyňava

39 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Orná půda o rozloze 17369 m2 v obchi Chyňava, okr. Beroun

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 17369 m2

Chyňava

89 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Orná půda o rozloze 4 369 m2 v obci Chyňava, okr. Beroun.

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4369 m2

Chyňava

39 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Orná půda o rozloze 17369 m2 v obchi Chyňava, okr. Beroun.

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 17369 m2

Chyňava

89 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, orná půda, 33724 m2, Chyňava

Zemědělská půda, lokalita: Samota

Chyňava

190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 7210 m2, Chýňava

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Chyňava, Podkozí

182 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 6 419 m2 v KÚ Chyňava

Zemědělská půda

Chyňava

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist