Prodej zahrady Jeseník (100+)

Odpočinek a relax po náročné stresující práci potřebuje jistě mnohý z nás. Velký počet lidí v Jeseníku, pokud samozřejmě k tomu mají příležitost, věnuje svůj čas své zahrádce. Shlédněte námi nabízené zahrady na prodej Jeseník a třeba najdete přesně takové místo, které by vás mohlo zaujmout. Každý prodej zahrady Jeseník v naší nabídce se může stát kouzelným místem, díky kterému si budete moci odpočinout od Vašich všedních starostí.

Zahrady na prodej Jeseník

Pro prodej zahrady Jeseník se většinou lidé rozhodnou v době, kdy již nemohou vykonávat fyzickou práci, kterou zahrada potřebuje. Na druhou stranu vám však zahradničení přináší mnoho příjemných chvil. A teď si představte, že byste narazili na prodej zahrady s chatou Jeseník, kdy byste na své zahrádce mohli trávit celé dny. Samozřejmě i takové nabídky u nás najdete, stačí si jen vybrat místo v Jeseníku, kde byste rádi zahradničili.

Prodej zahrad Jeseník

Pro prodej zahrad Jeseník a především pro jejich výběr je vždy nutné vědět, co od zahradničení vlastně očekáváte. Někdo má rád pěstování ovoce, jiný si libuje spíše v zelenině. Někdo si nejvíce odpočine při sekání trávníku. Proto je nutné vědět dopředu, jak velký pozemek ve skutečnosti hledáte. Každý námi nabízený prodej zahrady v Jeseníku se pro vás může stát příjemný objevováním kousku místa, které bude patřit pouze a jen vám. Proto neváhejte a projděte si naší nabídku zahrada prodej Jeseník ještě dnes.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Jeseník , v kategorii pozemky Jeseník jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Jeseník, pronájem pozemků Jeseník, dražby pozemky Jeseník, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je zahrady na prodej Jeseník pokud hledání vhodné nemovitosti zahrady na prodej Jeseník příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zahrady Jeseník na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:zahrady na prodej Jeseník, pronájem zahrady Jeseník, dražby zahrad Jeseník, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde zahrady na prodej Jeseník ?

Chcete zpřesnit výběr zahrady na prodej Jeseník zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané zahrady na prodej Jeseník Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, zahrada, Mikulovice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Za Elektrárnou, Mikulovice

185 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 457 m2, Česká Ves

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Česká Ves

125 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1583 m2, Zlaté Hory

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Zlaté Hory, Ondřejovice

150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zahrady s garáži a pergolou v obci Mikulovice

Zahrada

Na Bukovci, Mikulovice

162 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zahrady 2050 m2 v obci Mikulovice

Zahrada

Hlavní, Mikulovice

160 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3811,"locality_name":"Jesen\u00edk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3805,"locality_name":"Olomouc","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3709,"locality_name":"Prost\u011bjov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3808,"locality_name":"P\u0159erov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3809,"locality_name":"\u0160umperk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist