Prodej zahrady Dolní Kounice (100+)

Odpočinek a relax po náročné stresující práci potřebuje jistě mnohý z nás. Velký počet lidí ve městě Dolní Kounice, pokud samozřejmě k tomu mají příležitost, věnuje svůj čas své zahrádce. Shlédněte námi nabízené zahrady na prodej Dolní Kounice a třeba najdete přesně takové místo, které by vás mohlo zaujmout. Každý prodej zahrady Dolní Kounice v naší nabídce se může stát kouzelným místem, díky kterému si budete moci odpočinout od Vašich všedních starostí.

Zahrady na prodej Dolní Kounice

Pro prodej zahrady Dolní Kounice se většinou lidé rozhodnou v době, kdy již nemohou vykonávat fyzickou práci, kterou zahrada potřebuje. Na druhou stranu vám však zahradničení přináší mnoho příjemných chvil. A teď si představte, že byste narazili na prodej zahrady s chatou Dolní Kounice, kdy byste na své zahrádce mohli trávit celé dny. Samozřejmě i takové nabídky u nás najdete, stačí si jen vybrat místo pro Dolní Kounice, kde byste rádi zahradničili.

Prodej zahrad Dolní Kounice

Pro prodej zahrad Dolní Kounice a především pro jejich výběr je vždy nutné vědět, co od zahradničení vlastně očekáváte. Někdo má rád pěstování ovoce, jiný si libuje spíše v zelenině. Někdo si nejvíce odpočine při sekání trávníku. Proto je nutné vědět dopředu, jak velký pozemek ve skutečnosti hledáte. Každý námi nabízený prodej zahrady Dolní Kounice se pro vás může stát příjemný objevováním kousku místa, které bude patřit pouze a jen vám. Proto neváhejte a projděte si naší nabídku zahrada prodej Dolní Kounice ještě dnes.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Dolní Kounice , v kategorii pozemky Dolní Kounice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Dolní Kounice, pronájem pozemků Dolní Kounice, dražby pozemky Dolní Kounice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je zahrady na prodej Dolní Kounice pokud hledání vhodné nemovitosti zahrady na prodej Dolní Kounice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zahrady Dolní Kounice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:zahrady na prodej Dolní Kounice, pronájem zahrady Dolní Kounice, dražby zahrad Dolní Kounice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde zahrady na prodej Dolní Kounice ?

Chcete zpřesnit výběr zahrady na prodej Dolní Kounice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané zahrady na prodej Dolní Kounice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zahrady, CP 2216m2 , Dolní Kounice Brno - venkov

Zahrada, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2216 m2

Zámecká, Dolní Kounice

269 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 2216 m2, Dolní Kounice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Dolní Kounice

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zahrady 2216 m2 - Dolní Kounice. Maringotka, ovocné stromy.

Zahrada, pozemek: 2216 m2

Dolní Kounice

139 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 3689 m2, Dolní Kounice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Dolní Kounice

383 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist