Prodej zahrady Nižbor (100+)

Odpočinek a relax po náročné stresující práci potřebuje jistě mnohý z nás. Velký počet lidí ve městě Nižbor, pokud samozřejmě k tomu mají příležitost, věnuje svůj čas své zahrádce. Shlédněte námi nabízené zahrady na prodej Nižbor a třeba najdete přesně takové místo, které by vás mohlo zaujmout. Každý prodej zahrady Nižbor v naší nabídce se může stát kouzelným místem, díky kterému si budete moci odpočinout od Vašich všedních starostí.

Zahrady na prodej Nižbor

Pro prodej zahrady Nižbor se většinou lidé rozhodnou v době, kdy již nemohou vykonávat fyzickou práci, kterou zahrada potřebuje. Na druhou stranu vám však zahradničení přináší mnoho příjemných chvil. A teď si představte, že byste narazili na prodej zahrady s chatou Nižbor, kdy byste na své zahrádce mohli trávit celé dny. Samozřejmě i takové nabídky u nás najdete, stačí si jen vybrat místo pro Nižbor, kde byste rádi zahradničili.

Prodej zahrad Nižbor

Pro prodej zahrad Nižbor a především pro jejich výběr je vždy nutné vědět, co od zahradničení vlastně očekáváte. Někdo má rád pěstování ovoce, jiný si libuje spíše v zelenině. Někdo si nejvíce odpočine při sekání trávníku. Proto je nutné vědět dopředu, jak velký pozemek ve skutečnosti hledáte. Každý námi nabízený prodej zahrady Nižbor se pro vás může stát příjemný objevováním kousku místa, které bude patřit pouze a jen vám. Proto neváhejte a projděte si naší nabídku zahrada prodej Nižbor ještě dnes.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nižbor , v kategorii pozemky Nižbor jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nižbor, pronájem pozemků Nižbor, dražby pozemky Nižbor, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je zahrady na prodej Nižbor pokud hledání vhodné nemovitosti zahrady na prodej Nižbor příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zahrady Nižbor na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:zahrady na prodej Nižbor, pronájem zahrady Nižbor, dražby zahrad Nižbor, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde zahrady na prodej Nižbor ?

Chcete zpřesnit výběr zahrady na prodej Nižbor zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané zahrady na prodej Nižbor Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, zahrada 1598 m2, Stradonice u Nižbora

Zahrada

Nižbor, Stradonice

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 958 m2, u Berounky, Stradonice u Nižbora

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 958 m2

Nižbor

390 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada 912 m2, Nižbor - Stradonice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Nižbor, Stradonice

459 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku CP 959 m2, Nižbor - Strádonice

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 959 m2

Nižbor, Stradonice

399 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist