Pozemky pro komerční nemovitosti Sokolov (100+)

Najít vhodné komerční pozemky v Sokolově není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti Sokolov a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek Sokolov, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků v Sokolově přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky Sokolov

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky Sokolov se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v Sokolově pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti Sokolov vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Sokolov , v kategorii pozemky Sokolov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Sokolov, pronájem pozemků Sokolov, dražby pozemky Sokolov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky Sokolov pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky Sokolov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Sokolov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Sokolov, pronájem komerčních pozemků Sokolov, dražby komerčních pozemků Sokolov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky Sokolov ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky Sokolov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky Sokolov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek v průmyslové zóně Chodov, ul. Horní

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3400 m2

Horní, Chodov

2 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Soubor pozemků u dálnice D6

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 5634 m2

U porcelánky, Nové Sedlo, Loučky

3 999 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 4178 m2, Jindřichovice

Pozemek, komerční

Jindřichovice

70 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Nabízíme k prodeji atraktivní na sebe navazující pozemky o celkové...

Pozemek, komerční, lokalita: Polosamota

Březová, Tisová

523 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Vodní plocha - Kynšperk nad Ohří

Pozemek, komerční, lokalita: Polosamota, pozemek: 13148 m2

Kynšperk nad Ohří, Kamenný Dvůr

555 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 1800 m2, Tisová, Březová

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Březová, Tisová

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 67028 m2, Tisová u Sokolova

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Březová, Tisová

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, manipulační plocha, 6254 m2, Tisová u Sokolova

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Březová, Tisová

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, provozní plocha, 1712 m2, Tisová u Sokolova

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Praha 5, Tisová

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, provozní plocha, 12013 m2, Tisová u Sokolova

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Praha 5, Tisová

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, provozní plocha, 74933 m2, Tisová, Sokolov

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Březová, Tisová

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek komerční, 17 847 m, Sokolov

Pozemek, komerční, pozemek: 17847 m2

Sokolov, Vítkov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist