Pozemky pro komerční nemovitosti Troubsko (100+)

Najít vhodné komerční pozemky ve městě Troubsko není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti Troubsko a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek Troubsko, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků pro Troubsko přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky Troubsko

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky Troubsko se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v městě Troubsko pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti Troubsko vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Troubsko , v kategorii pozemky Troubsko jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Troubsko, pronájem pozemků Troubsko, dražby pozemky Troubsko, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky Troubsko pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky Troubsko příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Troubsko na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Troubsko, pronájem komerčních pozemků Troubsko, dražby komerčních pozemků Troubsko, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky Troubsko ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky Troubsko zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky Troubsko Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej areálu u D1 - pozemek 10.000m2 s admin.budovou, halami,...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Troubsko

25 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Troubsko, pozemky pro komerční výstavbu, 5 551 m - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 5551 m2

Troubsko

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Komerční pozemek se stavebním povolením, Troubsko, Brno venkov

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3440...

Troubsko

1 900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Troubsko, komerční pozemek 3452 m2, sítě - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3452 m2

Troubsko

7 249 200 Kč
TOPlist TOPlist

Troubsko, stavební parcela, 2085m2 - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2085 m2

Troubsko

1 250 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist