Pozemky pro komerční nemovitosti Modřice (100+)

Najít vhodné komerční pozemky ve městě Modřice není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti Modřice a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek Modřice, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků pro Modřice přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky Modřice

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky Modřice se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v městě Modřice pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti Modřice vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Modřice , v kategorii pozemky Modřice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Modřice, pronájem pozemků Modřice, dražby pozemky Modřice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky Modřice pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky Modřice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Modřice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Modřice, pronájem komerčních pozemků Modřice, dražby komerčních pozemků Modřice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky Modřice ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky Modřice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky Modřice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek, Modřice

Pozemek, komerční, pozemek: 1136 m2

Modřice

4 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Budoucí stavební pozemek Modřice - 17207 m2

Pozemek, komerční, pozemek: 17207 m2

Modřice

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - komerční, 849m2, Modřice

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 849 m2

Evropská, Modřice

2 060 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Modřice, stavební parcela 1510 m2, plot, komerce, sítě - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1510 m2

Tyršova, Modřice

3 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem volné skladové / odstavné plochy, Modřice, 3 000 m

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 7000 m2

Modřice

200 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist