Pozemky pro komerční nemovitosti Blansko (100+)

Najít vhodné komerční pozemky ve městě Blansko není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti Blansko a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek Blansko, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků pro Blansko přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky Blansko

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky Blansko se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v městě Blansko pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti Blansko vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Blansko , v kategorii pozemky Blansko jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Blansko, pronájem pozemků Blansko, dražby pozemky Blansko, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky Blansko pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky Blansko příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Blansko na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Blansko, pronájem komerčních pozemků Blansko, dražby komerčních pozemků Blansko, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky Blansko ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky Blansko zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky Blansko Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Blansko, parcela 922 m2 sklad, komerce - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 922 m2

Blansko, 0

5 315 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Lažánky, pozemek 787m - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 787 m2

Blansko

1 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 504 m2, Blansko - Dolní Lhota

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

Blansko, Dolní Lhota

300 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Stavební parcela komerční 16.422 m2 Blansko

Pozemek, komerční, pozemek: 16422 m2

Blansko

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek 1000-3400 m2 - Blansko-Těchov, Češkovice. Využití pro...

Pozemek, komerční, pozemek: 1000 m2

Blansko

360 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Blansko - Těchov, pozemek 1 500 m2, zahrada - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1500 m2

Blansko, Těchov

320 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek pro komerční výstavbu 15 801 m2 v KÚ Blansko okr. Blansko

Pozemek, komerční

9. května, Blansko

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist