Pozemky pro komerční nemovitosti Cerhovice (100+)

Najít vhodné komerční pozemky ve městě Cerhovice není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti Cerhovice a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek Cerhovice, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků pro Cerhovice přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky Cerhovice

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky Cerhovice se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v městě Cerhovice pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti Cerhovice vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Cerhovice , v kategorii pozemky Cerhovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Cerhovice, pronájem pozemků Cerhovice, dražby pozemky Cerhovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky Cerhovice pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky Cerhovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Cerhovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Cerhovice, pronájem komerčních pozemků Cerhovice, dražby komerčních pozemků Cerhovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky Cerhovice ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky Cerhovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky Cerhovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

PRODEJ komerčního pozemku 46.043 m2 exit D5 - Rokycansko

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 46043 m2

Cerhovice

1 190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ komerčního pozemku 73.644 m2 poblíž exitu Dálnice D5 -...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 73644 m2

Cerhovice

1 190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ komerčního pozemku 116.000 m2 exit D5 - Rokycansko

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 116000...

Cerhovice

1 190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

NÁJEM POZEMKU PRO VÝSTAVBU pro SKLAD,VÝROBA, Exit D5 - Cerhovice

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Plzeňská, Cerhovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej - pronájem pozemek pro reklamu u exitu 41 dálnice Plzeň - Praha

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 32 m2

Plzeňská, Cerhovice

500 Kč/měs
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist