Pozemky pro komerční nemovitosti Beroun (100+)

Najít vhodné komerční pozemky ve městě Beroun není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti Beroun a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek Beroun, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků pro Beroun přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky Beroun

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky Beroun se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v městě Beroun pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti Beroun vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Beroun , v kategorii pozemky Beroun jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Beroun, pronájem pozemků Beroun, dražby pozemky Beroun, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky Beroun pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky Beroun příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Beroun na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Beroun, pronájem komerčních pozemků Beroun, dražby komerčních pozemků Beroun, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky Beroun ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky Beroun zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky Beroun Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemky v lokalitě Beroun - Závodí, dle ÚP určené k drobné výrobě,...

Pozemek, komerční, pozemek: 2413 m2

Beroun, Beroun-Závodí

1 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, provozní plocha, 13370 m2, Beroun

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

Želivského, Beroun, Beroun-Zavadilka

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 650m2 v centru Berouna

Pozemek, komerční, pozemek: 650 m2

Na Příkopě, Beroun, Beroun-Centrum

5 674 000 Kč
TOPlist TOPlist

prodej pozemku ke komerčnímu využití o výměře 4177m2, Beroun

Pozemek, komerční, pozemek: 4177 m2

Beroun, Beroun-Město

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - komerční, 4177m2, Beroun-Město

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 4177 m2

Beroun, Beroun-Město

4 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

STAVEBNÍ POZEMKY (2837 m2) KE KOMERČNÍ VÝSTAVBĚ V BEROUNĚ

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 2837 m2

Beroun, Beroun-Město

750 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist