Prodej komerčních pozemků Benešov (100+)

Hledáte komerční pozemek Benešov prodej a stále se vám nedaří? V tom případě u nás máte jistotu, že budete mnohem více úspěšní. Nabízíme komerční pozemky na prodej Benešov a v dalších oblastech České republiky. Stačí si pouze vybrat ten, který se vám bude zamlouvat. Pokud již máte s hledáním prodeje komerčních pozemků Benešov zkušenosti, jistě více, že je lepší si projít více míst a poté si vybrat to ideální, které vám bude nejvíce vyhovovat. Pro prodej komerčních pozemků Benešov tak získáte více variant. Přeci jen nákup komerčních pozemků není každodenní záležitostí. Proto si dopředu promyslete. Co všechno od daného nákupu pozemku budete očekávat.

Komerční pozemek Benešov na prodej

Chcete-li komerční pozemek Benešov na frekventovaném místě někde v centru města, projděte si naší nabídku, stejně jako pro pozemky, které jsou spíše na okraji. Zde se zařizují skladovací prostory, takže vás nejvíce bude zajímat dostupnost onoho místa. Na prodej komerčních pozemků Benešov vždy vyberte takové pozemky, které vám budou vyhovovat.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Benešov , v kategorii pozemky Benešov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Benešov, pronájem pozemků Benešov, dražby pozemky Benešov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky na prodej Benešov pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky na prodej Benešov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Benešov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Benešov, pronájem komerčních pozemků Benešov, dražby komerčních pozemků Benešov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky na prodej Benešov ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky na prodej Benešov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky na prodej Benešov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Komerční pozemek v Benešově u Prahy

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4558 m2

Benešov, Mariánovice

5 115 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku, 14 880 m2, Benešov

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 14880 m2

Benešov

799 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku, 7 440 m2, Benešov

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Okraj obce, pozemek: 7440 m2

Benešov

799 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1031 - komerční využití v Benešově

Pozemek, komerční, pozemek: 1031 m2

Benešov

600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - komerční, 5769m2, Benešov

Pozemek, komerční, pozemek: 5769 m2

Vlašimská, Benešov

790 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku na zajímavém místě na okraji Benešova

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8470 m2

Masarykovo náměstí, Benešov

450 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist