Pozemky pro komerční nemovitosti Benešov (100+)

Najít vhodné komerční pozemky ve městě Benešov není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti Benešov a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek Benešov, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků pro Benešov přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky Benešov

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky Benešov se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v městě Benešov pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti Benešov vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Benešov , v kategorii pozemky Benešov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Benešov, pronájem pozemků Benešov, dražby pozemky Benešov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky Benešov pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky Benešov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Benešov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Benešov, pronájem komerčních pozemků Benešov, dražby komerčních pozemků Benešov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky Benešov ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky Benešov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky Benešov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Komerční pozemek v Benešově u Prahy

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4558 m2

Benešov, Mariánovice

5 115 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku, 14 880 m2, Benešov

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 14880 m2

Benešov

799 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku, 7 440 m2, Benešov

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Okraj obce, pozemek: 7440 m2

Benešov

799 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1031 - komerční využití v Benešově

Pozemek, komerční, pozemek: 1031 m2

Benešov

600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - komerční, 5769m2, Benešov

Pozemek, komerční, pozemek: 5769 m2

Vlašimská, Benešov

790 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku na zajímavém místě na okraji Benešova

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8470 m2

Masarykovo náměstí, Benešov

450 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist