Stavební pozemky na prodej Sokolov (100+)

Hledáte stavební pozemky na prodej Sokolov a stále se vám nedaří? V tom případě již můžete hodit starosti za hlavu, neboť na Eurobydleni.cz najdete takové inzeráty prodej stavebního pozemku Sokolov, které očekáváte. Ať už preferujete rušný střed v Sokolově nebo chcete naopak utéci více do přírody za Sokolov. Získat ideální bydlení v Sokolově se mnohdy může zdát jako jednoduchý úkol, ale najdou se i tací, kteří již nějakou dobu řeší prodej stavebního pozemku Sokolov a vědí, že mnohdy je to nereálný úkol.

Stavební pozemky Sokolov prodej

Pokud stále hledáte opravdu ideální stavební pozemek na prodej Sokolov, asi by bylo dobré vědět, jaké jsou ve skutečnosti vaše priority. Není dobré teprve na místě zjišťovat, zda vám vůbec Sokolov vyhovuje. V kategorii prodej stavebních pozemků v Sokolově najdete mnoho nádherných míst, které by vám mohly vyhovovat. Pro romantické duše, které nejraději tráví čas někde na louce či v lese jsou asi stavební pozemky k prodeji Sokolov zcela odlišné, než-li je tomu u praktických lidí, kteří chtějí mít na dosah ruch Sokolově.

Prodej stavebního pozemku Sokolov

Ať již patříte do první či druhé skupiny, vždy je dobré vědět, co by měl takový prodej stavebního pozemku Sokolov v každém místě obnášet. Koupit totiž stavební pozemek v Sokolově je vždy to nejjednodušší. Důležité je ale přemýšlet nad tím, zda na onom místě budete rádi trávit čas. Než postavíte dům a začnete na svém stavebním pozemku v Sokolově bydlet, uplyne nějaký čas. Proto nedávejte na první dojem, ale raději si projděte stavební pozemky na prodej Sokolov na více místech Sokolově, abyste mohli porovnat. S každou další prohlídkou vám taky stoupá povědomí o tom, co vlastně ve skutečnosti chcete. A takové zkušenosti jsou k nezaplacení.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Sokolov , v kategorii pozemky Sokolov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Sokolov, pronájem pozemků Sokolov, dražby pozemky Sokolov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky na prodej Sokolov pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky na prodej Sokolov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Sokolov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Sokolov, pronájem stavebních pozemků Sokolov, dražby stavebních pozemků Sokolov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde stavební pozemky na prodej Sokolov ?

Chcete zpřesnit výběr stavební pozemky na prodej Sokolov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané stavební pozemky na prodej Sokolov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek 9802 m2, Bublava

Pozemek, bydlení, pozemek: 9802 m2

Bublava

260 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1075 m2, Staré Sedlo

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Staré Sedlo

910 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízíme prodej pozemku v obci Vřesová u Sokolova

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Vřesová

100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Chodov, ul. Hrnčířská

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 940 m2

Hrnčířská, Chodov

1 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Citice

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1291...

Citice

700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek pro výstavbu, Sokolov

Pozemek, bydlení, účel: Smíšený, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 1346 m2

Karla Havlíčka Borovského, Sokolov

1 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavebí parcely Šabina

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1339 m2

Šabina

830 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek pro bydlení, Anenská Ves

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Krajková, Anenská Ves

570 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 899 m2, Horní Slavkov - Ležnice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Horní Slavkov

125 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1295 m2, Loket

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Nad Hájovnou, Loket

1 055 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek 1352 m2, Tisová u Sokolova, Březová

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Březová, Tisová

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemky 2.463 m2, budovy k rekonstrukci, Údolí u Lokte, okr. Sokolov

Pozemek, bydlení, pozemek: 2463 m2

Loket, Údolí

480 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist