Stavební pozemky Sokolov (100+)

Rozhodnout se pro stavební pozemek Sokolov na pro vás zcela ideálním místě asi příliš složité není. Bohužel ale realita je mnohdy zcela odlišná, neboť místo, které se vám líbí, je již obsazené. Nabídka nejlepších stavebních pozemků v Sokolově je malá či mnohdy dokonce žádná. A proto přicházejí na řadu kompromisy, nutné je určit si priority a podle nich se poté řídit. Všechny námi nabízené stavební pozemky Sokolov mají samozřejmě své kouzlo a záleží jen na vás, zda opravdu vytoužený stavební pozemek v Sokolově najdete a dále se rozhodnete o jeho nákup či pouze časově omezený pronájem.

Ideální stavební pozemek Sokolov

Pro stavební pozemek Sokolov, který právě vám bude vyhovovat, najdete zcela nepochybně více variant. Tedy za předpokladu, že si vyberete jako možnost náš internetový portál. Získáte tak možnost bohatého výběru, za pomoci kterého získáte vždy ideální variantu stavebního pozemku Sokolov, kde se nakonec rozhodnete bydlet. Ať je to větší či menší město, každému vyhovuje vždy něco odlišného. Neváhejte a vyberte si stavební pozemky Sokolov z nabídky Eurobydleni.cz.

Jak vybrat stavební pozemek v Sokolově?

Předem, než si začnete stavební pozemky Sokolov procházet a vytipovávat ten, který by vám mohl vyhovovat, je dobré si říci, co vlastně očekáváte od místa, kde budete třeba v budoucnu budovat svůj domov. Přeci jen není to rozhodnutí, kterých děláte denně stovky. Co je tedy pro vás nejdůležitější a co by měl stavební pozemek v Sokolově splňovat? Plánujete rodinu? Máte více automobilů? Chcete větší či menší pozemek?

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Sokolov , v kategorii pozemky Sokolov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Sokolov, pronájem pozemků Sokolov, dražby pozemky Sokolov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky Sokolov pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky Sokolov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Sokolov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Sokolov, pronájem stavebních pozemků Sokolov, dražby stavebních pozemků Sokolov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde stavební pozemky Sokolov ?

Chcete zpřesnit výběr stavební pozemky Sokolov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané stavební pozemky Sokolov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1075 m2, Staré Sedlo

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Staré Sedlo

910 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízíme prodej pozemku v obci Vřesová u Sokolova

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Vřesová

100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Chodov, ul. Hrnčířská

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 940 m2

Hrnčířská, Chodov

1 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Citice

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1291...

Citice

700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek pro výstavbu, Sokolov

Pozemek, bydlení, účel: Smíšený, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 1346 m2

Karla Havlíčka Borovského, Sokolov

1 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavebí parcely Šabina

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1339 m2

Šabina

830 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek pro bydlení, Anenská Ves

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Krajková, Anenská Ves

570 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 899 m2, Horní Slavkov - Ležnice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Horní Slavkov

125 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1295 m2, Loket

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Nad Hájovnou, Loket

1 055 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek 1352 m2, Tisová u Sokolova, Březová

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Březová, Tisová

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemky 2.463 m2, budovy k rekonstrukci, Údolí u Lokte, okr. Sokolov

Pozemek, bydlení, pozemek: 2463 m2

Loket, Údolí

480 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemky 2.213m2, stavba k rekonstrukci, Údolí u Lokte, okr.Sokolov

Pozemek, bydlení, pozemek: 2213 m2

Loket, Údolí

299 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist