Stavební pozemky na prodej Praha 1 (100+)

Hledáte stavební pozemky na prodej Praha 1 a stále se vám nedaří? V tom případě již můžete hodit starosti za hlavu, neboť na Eurobydleni.cz najdete takové inzeráty prodej stavebního pozemku Praha 1, které očekáváte. Ať už preferujete rušný střed v Praze 1 nebo chcete naopak utéci více do přírody za Praha 1. Získat ideální bydlení v Praze 1 se mnohdy může zdát jako jednoduchý úkol, ale najdou se i tací, kteří již nějakou dobu řeší prodej stavebního pozemku Praha 1 a vědí, že mnohdy je to nereálný úkol.

Stavební pozemky Praha 1 prodej

Pokud stále hledáte opravdu ideální stavební pozemek na prodej Praha 1, asi by bylo dobré vědět, jaké jsou ve skutečnosti vaše priority. Není dobré teprve na místě zjišťovat, zda vám vůbec Praha 1 vyhovuje. V kategorii prodej stavebních pozemků v Praze 1 najdete mnoho nádherných míst, které by vám mohly vyhovovat. Pro romantické duše, které nejraději tráví čas někde na louce či v lese jsou asi stavební pozemky k prodeji Praha 1 zcela odlišné, než-li je tomu u praktických lidí, kteří chtějí mít na dosah ruch Praze 1.

Prodej stavebního pozemku Praha 1

Ať již patříte do první či druhé skupiny, vždy je dobré vědět, co by měl takový prodej stavebního pozemku Praha 1 v každém místě obnášet. Koupit totiž stavební pozemek v Praze 1 je vždy to nejjednodušší. Důležité je ale přemýšlet nad tím, zda na onom místě budete rádi trávit čas. Než postavíte dům a začnete na svém stavebním pozemku v Praze 1 bydlet, uplyne nějaký čas. Proto nedávejte na první dojem, ale raději si projděte stavební pozemky na prodej Praha 1 na více místech Praze 1, abyste mohli porovnat. S každou další prohlídkou vám taky stoupá povědomí o tom, co vlastně ve skutečnosti chcete. A takové zkušenosti jsou k nezaplacení.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Praha Praha 1 , v kategorii pozemky Praha Praha 1 jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Praha Praha 1, pronájem pozemků Praha Praha 1, dražby pozemky Praha Praha 1, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky na prodej Praha Praha 1 pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky na prodej Praha Praha 1 příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Praha Praha 1 na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Praha Praha 1, pronájem stavebních pozemků Praha Praha 1, dražby stavebních pozemků Praha Praha 1, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde stavební pozemky na prodej Praha Praha 1 ?

Chcete zpřesnit výběr stavební pozemky na prodej Praha Praha 1 zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané stavební pozemky na prodej Praha Praha 1 Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Exkluzivní prodej rovinatého stavebního pozemku 960 m2 s projektem RD...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 960 m2

Za Pohádkou, Praha 1, Praha 6

10 670 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek s platným stavebním povolením, 980 m2,...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 980 m2

K Opatřilce, Praha 1, Praha 13

13 550 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku k.ú.Praha-Ruzyně

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 2577 m2

Ruzyňská, Praha 1, Praha 6

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":19,"locality_name":"Praha 1","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":108,"locality_name":"Praha 10","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":27,"locality_name":"Praha 2","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":35,"locality_name":"Praha 3","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":43,"locality_name":"Praha 4","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":51,"locality_name":"Praha 5","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":60,"locality_name":"Praha 6","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":78,"locality_name":"Praha 7","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":86,"locality_name":"Praha 8","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":94,"locality_name":"Praha 9","show":"checkbox|text","parent_id":19,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist