Stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou (100+)

Hledáte stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou a stále se vám nedaří? V tom případě již můžete hodit starosti za hlavu, neboť na Eurobydleni.cz najdete takové inzeráty prodej stavebního pozemku Jablonec nad Nisou, které očekáváte. Ať už preferujete rušný střed v Jablonci nad Nisou nebo chcete naopak utéci více do přírody za Jablonec nad Nisou. Získat ideální bydlení v Jablonci nad Nisou se mnohdy může zdát jako jednoduchý úkol, ale najdou se i tací, kteří již nějakou dobu řeší prodej stavebního pozemku Jablonec nad Nisou a vědí, že mnohdy je to nereálný úkol.

Stavební pozemky Jablonec nad Nisou prodej

Pokud stále hledáte opravdu ideální stavební pozemek na prodej Jablonec nad Nisou, asi by bylo dobré vědět, jaké jsou ve skutečnosti vaše priority. Není dobré teprve na místě zjišťovat, zda vám vůbec Jablonec nad Nisou vyhovuje. V kategorii prodej stavebních pozemků v Jablonci nad Nisou najdete mnoho nádherných míst, které by vám mohly vyhovovat. Pro romantické duše, které nejraději tráví čas někde na louce či v lese jsou asi stavební pozemky k prodeji Jablonec nad Nisou zcela odlišné, než-li je tomu u praktických lidí, kteří chtějí mít na dosah ruch Jablonci nad Nisou.

Prodej stavebního pozemku Jablonec nad Nisou

Ať již patříte do první či druhé skupiny, vždy je dobré vědět, co by měl takový prodej stavebního pozemku Jablonec nad Nisou v každém místě obnášet. Koupit totiž stavební pozemek v Jablonci nad Nisou je vždy to nejjednodušší. Důležité je ale přemýšlet nad tím, zda na onom místě budete rádi trávit čas. Než postavíte dům a začnete na svém stavebním pozemku v Jablonci nad Nisou bydlet, uplyne nějaký čas. Proto nedávejte na první dojem, ale raději si projděte stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou na více místech Jablonci nad Nisou, abyste mohli porovnat. S každou další prohlídkou vám taky stoupá povědomí o tom, co vlastně ve skutečnosti chcete. A takové zkušenosti jsou k nezaplacení.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Jablonec nad Nisou , v kategorii pozemky Jablonec nad Nisou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Jablonec nad Nisou, pronájem pozemků Jablonec nad Nisou, dražby pozemky Jablonec nad Nisou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Jablonec nad Nisou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou, pronájem stavebních pozemků Jablonec nad Nisou, dražby stavebních pozemků Jablonec nad Nisou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou ?

Chcete zpřesnit výběr stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavební parcely 2939 m2, Velké Hamry (okr. Jablonec n. Nisou )

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Velké Hamry

290 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Janov nad Nisou,

Pozemek, bydlení, pozemek: 3675 m2

Janov nad Nisou, Hraničná

1 870 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek ke stavbě RD

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Jablonec nad Nisou, Proseč nad Nisou

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1500 m2, Nová ves nad Nisou

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Nová Ves nad Nisou

900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 10095 m2, Desná v Jiz.horách

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Desná, Desná II

1 250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 4593 m2, Desná, Desná I

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Desná, Desná I

530 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek ke stavbě, 786 m2, Železný Brod

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Těpeřská, Železný Brod

499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek,2099m2, Maršovice, Jablonec n/N

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Maršovice

786 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2300 m2, Skuhrov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Skuhrov

600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 824 m2, Pěnčín - Huť

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Pěnčín, Huť

832 000 Kč
TOPlist TOPlist

Úžasný pozemek pro stavbu chalupy s krásným výhledem ve městě Železný...

Pozemek, bydlení, pozemek: 4029 m2

Příkrá, Železný Brod

800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky Haratice, Plavy, okr. Jablonec nad Nisou

Pozemek, bydlení, pozemek: 2012 m2

Plavy

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist