Stavební pozemky Jablonec nad Nisou (100+)

Rozhodnout se pro stavební pozemek Jablonec nad Nisou na pro vás zcela ideálním místě asi příliš složité není. Bohužel ale realita je mnohdy zcela odlišná, neboť místo, které se vám líbí, je již obsazené. Nabídka nejlepších stavebních pozemků v Jablonci nad Nisou je malá či mnohdy dokonce žádná. A proto přicházejí na řadu kompromisy, nutné je určit si priority a podle nich se poté řídit. Všechny námi nabízené stavební pozemky Jablonec nad Nisou mají samozřejmě své kouzlo a záleží jen na vás, zda opravdu vytoužený stavební pozemek v Jablonci nad Nisou najdete a dále se rozhodnete o jeho nákup či pouze časově omezený pronájem.

Ideální stavební pozemek Jablonec nad Nisou

Pro stavební pozemek Jablonec nad Nisou, který právě vám bude vyhovovat, najdete zcela nepochybně více variant. Tedy za předpokladu, že si vyberete jako možnost náš internetový portál. Získáte tak možnost bohatého výběru, za pomoci kterého získáte vždy ideální variantu stavebního pozemku Jablonec nad Nisou, kde se nakonec rozhodnete bydlet. Ať je to větší či menší město, každému vyhovuje vždy něco odlišného. Neváhejte a vyberte si stavební pozemky Jablonec nad Nisou z nabídky Eurobydleni.cz.

Jak vybrat stavební pozemek v Jablonci nad Nisou?

Předem, než si začnete stavební pozemky Jablonec nad Nisou procházet a vytipovávat ten, který by vám mohl vyhovovat, je dobré si říci, co vlastně očekáváte od místa, kde budete třeba v budoucnu budovat svůj domov. Přeci jen není to rozhodnutí, kterých děláte denně stovky. Co je tedy pro vás nejdůležitější a co by měl stavební pozemek v Jablonci nad Nisou splňovat? Plánujete rodinu? Máte více automobilů? Chcete větší či menší pozemek?

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Jablonec nad Nisou , v kategorii pozemky Jablonec nad Nisou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Jablonec nad Nisou, pronájem pozemků Jablonec nad Nisou, dražby pozemky Jablonec nad Nisou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky Jablonec nad Nisou pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky Jablonec nad Nisou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Jablonec nad Nisou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Jablonec nad Nisou, pronájem stavebních pozemků Jablonec nad Nisou, dražby stavebních pozemků Jablonec nad Nisou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde stavební pozemky Jablonec nad Nisou ?

Chcete zpřesnit výběr stavební pozemky Jablonec nad Nisou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané stavební pozemky Jablonec nad Nisou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavební parcely 2939 m2, Velké Hamry (okr. Jablonec n. Nisou )

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Velké Hamry

290 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Janov nad Nisou,

Pozemek, bydlení, pozemek: 3675 m2

Janov nad Nisou, Hraničná

1 870 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek ke stavbě RD

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Jablonec nad Nisou, Proseč nad Nisou

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1500 m2, Nová ves nad Nisou

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Nová Ves nad Nisou

900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 10095 m2, Desná v Jiz.horách

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Desná, Desná II

1 250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 4593 m2, Desná, Desná I

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Desná, Desná I

530 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek ke stavbě, 786 m2, Železný Brod

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Těpeřská, Železný Brod

499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek,2099m2, Maršovice, Jablonec n/N

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Maršovice

786 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2300 m2, Skuhrov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Skuhrov

600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 824 m2, Pěnčín - Huť

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Pěnčín, Huť

832 000 Kč
TOPlist TOPlist

Úžasný pozemek pro stavbu chalupy s krásným výhledem ve městě Železný...

Pozemek, bydlení, pozemek: 4029 m2

Příkrá, Železný Brod

800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky Haratice, Plavy, okr. Jablonec nad Nisou

Pozemek, bydlení, pozemek: 2012 m2

Plavy

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist