Stavební pozemky na prodej Cheb (100+)

Hledáte stavební pozemky na prodej Cheb a stále se vám nedaří? V tom případě již můžete hodit starosti za hlavu, neboť na Eurobydleni.cz najdete takové inzeráty prodej stavebního pozemku Cheb, které očekáváte. Ať už preferujete rušný střed v Chebu nebo chcete naopak utéci více do přírody za Cheb. Získat ideální bydlení v Chebu se mnohdy může zdát jako jednoduchý úkol, ale najdou se i tací, kteří již nějakou dobu řeší prodej stavebního pozemku Cheb a vědí, že mnohdy je to nereálný úkol.

Stavební pozemky Cheb prodej

Pokud stále hledáte opravdu ideální stavební pozemek na prodej Cheb, asi by bylo dobré vědět, jaké jsou ve skutečnosti vaše priority. Není dobré teprve na místě zjišťovat, zda vám vůbec Cheb vyhovuje. V kategorii prodej stavebních pozemků v Chebu najdete mnoho nádherných míst, které by vám mohly vyhovovat. Pro romantické duše, které nejraději tráví čas někde na louce či v lese jsou asi stavební pozemky k prodeji Cheb zcela odlišné, než-li je tomu u praktických lidí, kteří chtějí mít na dosah ruch Chebu.

Prodej stavebního pozemku Cheb

Ať již patříte do první či druhé skupiny, vždy je dobré vědět, co by měl takový prodej stavebního pozemku Cheb v každém místě obnášet. Koupit totiž stavební pozemek v Chebu je vždy to nejjednodušší. Důležité je ale přemýšlet nad tím, zda na onom místě budete rádi trávit čas. Než postavíte dům a začnete na svém stavebním pozemku v Chebu bydlet, uplyne nějaký čas. Proto nedávejte na první dojem, ale raději si projděte stavební pozemky na prodej Cheb na více místech Chebu, abyste mohli porovnat. S každou další prohlídkou vám taky stoupá povědomí o tom, co vlastně ve skutečnosti chcete. A takové zkušenosti jsou k nezaplacení.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Cheb , v kategorii pozemky Cheb jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Cheb, pronájem pozemků Cheb, dražby pozemky Cheb, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky na prodej Cheb pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky na prodej Cheb příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Cheb na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Cheb, pronájem stavebních pozemků Cheb, dražby stavebních pozemků Cheb, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Lokalita

Pokud chcete vyhledat nemovitost v konkrétní lokalitě (stát, kraj, okres či obec) a aktuální výběr lokality, který je stavební pozemky na prodej Cheb Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 277 m2, Františkovy Lázně

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Anglická, Františkovy Lázně

890 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1510 m? v obci Velká Hleďsebe

Pozemek, bydlení, pozemek: 1510 m2

Nad Riviérou, Velká Hleďsebe

515 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej lukrativní stavební parcely,Metternichovy terasy,obec...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1127 m2

Valy

732 550 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek pro stavbu RD (2300m2) vč. inžen. sítí,TOP lokalita,Mariánské...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2300 m2

Mariánské Lázně, Stanoviště

1 600 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky v klidné části obce Drmoul

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1057 m2

Sekerská, Drmoul

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek v obci Mariánské Lázně, ul. Plzeňská.

Pozemek, bydlení, pozemek: 2139 m2

Plzeňská, Mariánské Lázně, Úšovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek pro stavbu rodinného domu, Mariánské Lázně, Úšovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 640 m2

Na Průhonu, Mariánské Lázně, Úšovice

1 680 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela pro výstavbu RD, Chodovská Huť, Tři Sekery!

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 976 m2

Tři Sekery, Chodovská Huť

450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela pro výstavbu RD, 1.173m2, Drmoul, doporučujeme!

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1173 m2

Ke Hřišti, Drmoul

750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Stavební pozemek 4478 m, Drmoul u Mariánských Lázní

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4478 m2

Ke Hřišti, Drmoul

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2058 m2, Luby - Cheb

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Luby

230 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku na krásném místě k výstavbě RD v Chodovské Nové Huti...

Pozemek, bydlení, pozemek: 2357 m2

Tři Sekery, Chodovská Huť

552 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist