Stavební pozemky na prodej Česká Lípa (100+)

Hledáte stavební pozemky na prodej Česká Lípa a stále se vám nedaří? V tom případě již můžete hodit starosti za hlavu, neboť na Eurobydleni.cz najdete takové inzeráty prodej stavebního pozemku Česká Lípa, které očekáváte. Ať už preferujete rušný střed v České Lípě nebo chcete naopak utéci více do přírody za Česká Lípa. Získat ideální bydlení v České Lípě se mnohdy může zdát jako jednoduchý úkol, ale najdou se i tací, kteří již nějakou dobu řeší prodej stavebního pozemku Česká Lípa a vědí, že mnohdy je to nereálný úkol.

Stavební pozemky Česká Lípa prodej

Pokud stále hledáte opravdu ideální stavební pozemek na prodej Česká Lípa, asi by bylo dobré vědět, jaké jsou ve skutečnosti vaše priority. Není dobré teprve na místě zjišťovat, zda vám vůbec Česká Lípa vyhovuje. V kategorii prodej stavebních pozemků v České Lípě najdete mnoho nádherných míst, které by vám mohly vyhovovat. Pro romantické duše, které nejraději tráví čas někde na louce či v lese jsou asi stavební pozemky k prodeji Česká Lípa zcela odlišné, než-li je tomu u praktických lidí, kteří chtějí mít na dosah ruch České Lípě.

Prodej stavebního pozemku Česká Lípa

Ať již patříte do první či druhé skupiny, vždy je dobré vědět, co by měl takový prodej stavebního pozemku Česká Lípa v každém místě obnášet. Koupit totiž stavební pozemek v České Lípě je vždy to nejjednodušší. Důležité je ale přemýšlet nad tím, zda na onom místě budete rádi trávit čas. Než postavíte dům a začnete na svém stavebním pozemku v České Lípě bydlet, uplyne nějaký čas. Proto nedávejte na první dojem, ale raději si projděte stavební pozemky na prodej Česká Lípa na více místech České Lípě, abyste mohli porovnat. S každou další prohlídkou vám taky stoupá povědomí o tom, co vlastně ve skutečnosti chcete. A takové zkušenosti jsou k nezaplacení.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Česká Lípa , v kategorii pozemky Česká Lípa jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Česká Lípa, pronájem pozemků Česká Lípa, dražby pozemky Česká Lípa, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky na prodej Česká Lípa pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky na prodej Česká Lípa příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Česká Lípa na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Česká Lípa, pronájem stavebních pozemků Česká Lípa, dražby stavebních pozemků Česká Lípa, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Lokalita

Pokud chcete vyhledat nemovitost v konkrétní lokalitě (stát, kraj, okres či obec) a aktuální výběr lokality, který je stavební pozemky na prodej Česká Lípa Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu v České Lípě, lokalita...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 964 m2

U Mlékárny, Česká Lípa

899 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku v hezké lokalitě v obci Stvolínky, ideální...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3400...

Stvolínky

600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku v Pihelu.

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1518 m2

Nový Bor, Pihel

550 000 Kč
TOPlist TOPlist

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU v České Lípě

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1000 m2

Liberecká, Česká Lípa, Stará Lípa

900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 632 m2, Nový Oldřichov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Nový Oldřichov, Mistrovice

245 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 1001 m2, kompletní IS, Česká Lípa

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1001 m2

Liberecká, Česká Lípa, Stará Lípa

1 130 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Doksy

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 10753 m2

Tachov

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 713m2, Svor

Pozemek, bydlení

Svor

450 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 592 m2, Jestřebí u České Lípy

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Jestřebí

330 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek pro stavbu, Dolní Světlá, okres Česká Lípa

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Mařenice, Dolní Světlá

1 339 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek pro výstavbu RD Svojkov, okres Česká Lípa

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Polosamota, pozemek: 4745...

Svojkov

320 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1632m2, Svor

Pozemek, bydlení

Svor

450 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist