Stavební pozemky na prodej Česká Lípa (100+)

Hledáte stavební pozemky na prodej Česká Lípa a stále se vám nedaří? V tom případě již můžete hodit starosti za hlavu, neboť na Eurobydleni.cz najdete takové inzeráty prodej stavebního pozemku Česká Lípa, které očekáváte. Ať už preferujete rušný střed v České Lípě nebo chcete naopak utéci více do přírody za Česká Lípa. Získat ideální bydlení v České Lípě se mnohdy může zdát jako jednoduchý úkol, ale najdou se i tací, kteří již nějakou dobu řeší prodej stavebního pozemku Česká Lípa a vědí, že mnohdy je to nereálný úkol.

Stavební pozemky Česká Lípa prodej

Pokud stále hledáte opravdu ideální stavební pozemek na prodej Česká Lípa, asi by bylo dobré vědět, jaké jsou ve skutečnosti vaše priority. Není dobré teprve na místě zjišťovat, zda vám vůbec Česká Lípa vyhovuje. V kategorii prodej stavebních pozemků v České Lípě najdete mnoho nádherných míst, které by vám mohly vyhovovat. Pro romantické duše, které nejraději tráví čas někde na louce či v lese jsou asi stavební pozemky k prodeji Česká Lípa zcela odlišné, než-li je tomu u praktických lidí, kteří chtějí mít na dosah ruch České Lípě.

Prodej stavebního pozemku Česká Lípa

Ať již patříte do první či druhé skupiny, vždy je dobré vědět, co by měl takový prodej stavebního pozemku Česká Lípa v každém místě obnášet. Koupit totiž stavební pozemek v České Lípě je vždy to nejjednodušší. Důležité je ale přemýšlet nad tím, zda na onom místě budete rádi trávit čas. Než postavíte dům a začnete na svém stavebním pozemku v České Lípě bydlet, uplyne nějaký čas. Proto nedávejte na první dojem, ale raději si projděte stavební pozemky na prodej Česká Lípa na více místech České Lípě, abyste mohli porovnat. S každou další prohlídkou vám taky stoupá povědomí o tom, co vlastně ve skutečnosti chcete. A takové zkušenosti jsou k nezaplacení.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Česká Lípa , v kategorii pozemky Česká Lípa jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Česká Lípa, pronájem pozemků Česká Lípa, dražby pozemky Česká Lípa, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky na prodej Česká Lípa pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky na prodej Česká Lípa příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Česká Lípa na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Česká Lípa, pronájem stavebních pozemků Česká Lípa, dražby stavebních pozemků Česká Lípa, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde stavební pozemky na prodej Česká Lípa ?

Chcete zpřesnit výběr stavební pozemky na prodej Česká Lípa zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané stavební pozemky na prodej Česká Lípa Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1529m2, Hamr na Jezeře

Pozemek, bydlení

Liberecká, Hamr na Jezeře

300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1.117m2 se zahradním domkem Hradčany

Pozemek, bydlení, pozemek: 1117 m2

Ralsko, Hradčany

890 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 713m2, Svor

Pozemek, bydlení

Svor

400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek stavební, Svor, 878 m2

Pozemek, bydlení

Svor

400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek pro stavbu, Dolní Světlá, okres Česká Lípa

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Mařenice, Dolní Světlá

1 150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek pro výstavbu RD Svojkov, okres Česká Lípa

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Polosamota, pozemek: 4745...

Svojkov

320 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1632m2, Svor

Pozemek, bydlení

Svor

370 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku, Nový Bor - Janov, 1633 m2

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Nový Bor, Janov

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku, Nový Bor - Janov

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1512...

Nový Bor, Janov

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 2595 m2, Volfartice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Volfartice

449 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 539 m2, Nový Bor - Arnultovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Gen. Svobody, Nový Bor, Arnultovice

1 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek stavební, Česká Lípa, Horní Libchava

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Horní Libchava

520 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist