Stavební pozemky na prodej Skuhrov (100+)

Hledáte stavební pozemky na prodej Skuhrov a stále se vám nedaří? V tom případě již můžete hodit starosti za hlavu, neboť na Eurobydleni.cz najdete takové inzeráty prodej stavebního pozemku Skuhrov, které očekáváte. Ať už preferujete rušný střed města Skuhrov nebo chcete naopak utéci více do přírody za Skuhrov. Získat ideální bydlení ve městě Skuhrov se mnohdy může zdát jako jednoduchý úkol, ale najdou se i tací, kteří již nějakou dobu řeší prodej stavebního pozemku Skuhrov a vědí, že mnohdy je to nereálný úkol.

Stavební pozemky Skuhrov prodej

Pokud stále hledáte opravdu ideální stavební pozemek na prodej Skuhrov, asi by bylo dobré vědět, jaké jsou ve skutečnosti vaše priority. Není dobré teprve na místě zjišťovat, zda vám vůbec Skuhrov vyhovuje. V kategorii prodej stavebních pozemků v Skuhrov najdete mnoho nádherných míst, které by vám mohly vyhovovat. Pro romantické duše, které nejraději tráví čas někde na louce či v lese jsou asi stavební pozemky k prodeji Skuhrov zcela odlišné, než-li je tomu u praktických lidí, kteří chtějí mít na dosah ruch místa Skuhrov.

Prodej stavebního pozemku Skuhrov

Ať již patříte do první či druhé skupiny, vždy je dobré vědět, co by měl takový prodej stavebního pozemku Skuhrov v každém místě obnášet. Koupit totiž stavební pozemek ve městě Skuhrov je vždy to nejjednodušší. Důležité je ale přemýšlet nad tím, zda na onom místě budete rádi trávit čas. Než postavíte dům a začnete na svém stavebním pozemku bydlet, uplyne nějaký čas. Proto nedávejte na první dojem, ale raději si projděte stavební pozemky na prodej Skuhrov na více místech, abyste mohli porovnat. S každou další prohlídkou vám taky stoupá povědomí o tom, co vlastně ve skutečnosti chcete. A takové zkušenosti jsou k nezaplacení.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Skuhrov , v kategorii pozemky Skuhrov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Skuhrov, pronájem pozemků Skuhrov, dražby pozemky Skuhrov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky na prodej Skuhrov pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky na prodej Skuhrov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Skuhrov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Skuhrov, pronájem stavebních pozemků Skuhrov, dražby stavebních pozemků Skuhrov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde stavební pozemky na prodej Skuhrov ?

Chcete zpřesnit výběr stavební pozemky na prodej Skuhrov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané stavební pozemky na prodej Skuhrov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Na prodej zasíťované stavební pozemky s kapličkou a zámkovou dlažbou...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 900 m2

Skuhrov, Drahlovice

1 299 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU S VÝHLEDEM k.ú. Hodyně u Skuhrova / obec...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1200 m2

Skuhrov, Hodyně

1 320 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek 1177m2, Hodyně u Skuhrova

Pozemek, bydlení, pozemek: 1177 m2

Skuhrov, Hodyně

850 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1000m2 Skuhrov-Hatě, pro RD

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1000 m2

Skuhrov, Hatě

1 199 900 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 4 690 m2 v KÚ Skuhrov pod Brdy okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov

240 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 569 m2 v KÚ Skuhrov pod Brdy okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov

790 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 099 m2 v KÚ Skuhrov pod Brdy okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov

630 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 176 m2 v KÚ Hodyně u Skuhrova okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov, Hodyně

974 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist