Stavební pozemky Skuhrov (100+)

Rozhodnout se pro stavební pozemek Skuhrov na pro vás zcela ideálním místě asi příliš složité není. Bohužel ale realita je mnohdy zcela odlišná, neboť místo, které se vám líbí, je již obsazené. Nabídka nejlepších stavebních pozemků Skuhrov je malá či mnohdy dokonce žádná. A proto přicházejí na řadu kompromisy, nutné je určit si priority a podle nich se poté řídit. Všechny námi nabízené stavební pozemky Skuhrov mají samozřejmě své kouzlo a záleží jen na vás, zda opravdu vytoužený stavební pozemek ve městě Skuhrov najdete a dále se rozhodnete o jeho nákup či pouze časově omezený pronájem.

Ideální stavební pozemek Skuhrov

Pro stavební pozemek Skuhrov, který právě vám bude vyhovovat, najdete zcela nepochybně více variant. Tedy za předpokladu, že si vyberete jako možnost náš internetový portál. Získáte tak možnost bohatého výběru, za pomoci kterého získáte vždy ideální variantu stavebního pozemku Skuhrov, kde se nakonec rozhodnete bydlet. Ať je to větší či menší město, každému vyhovuje vždy něco odlišného. Neváhejte a vyberte si stavební pozemky Skuhrov z nabídky Eurobydleni.cz.

Jak vybrat stavební pozemek Skuhrov?

Předem, než si začnete stavební pozemky Skuhrov procházet a vytipovávat ten, který by vám mohl vyhovovat, je dobré si říci, co vlastně očekáváte od místa, kde budete třeba v budoucnu budovat svůj domov. Přeci jen není to rozhodnutí, kterých děláte denně stovky. Co je tedy pro vás nejdůležitější a co by měl stavební pozemek Skuhrov splňovat? Plánujete rodinu? Máte více automobilů? Chcete větší či menší pozemek?

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Skuhrov , v kategorii pozemky Skuhrov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Skuhrov, pronájem pozemků Skuhrov, dražby pozemky Skuhrov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je stavební pozemky Skuhrov pokud hledání vhodné nemovitosti stavební pozemky Skuhrov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii stavební pozemky Skuhrov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:stavební pozemky na prodej Skuhrov, pronájem stavebních pozemků Skuhrov, dražby stavebních pozemků Skuhrov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde stavební pozemky Skuhrov ?

Chcete zpřesnit výběr stavební pozemky Skuhrov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané stavební pozemky Skuhrov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Na prodej zasíťované stavební pozemky s kapličkou a zámkovou dlažbou...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 900 m2

Skuhrov, Drahlovice

1 299 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU S VÝHLEDEM k.ú. Hodyně u Skuhrova / obec...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1200 m2

Skuhrov, Hodyně

1 320 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek 1177m2, Hodyně u Skuhrova

Pozemek, bydlení, pozemek: 1177 m2

Skuhrov, Hodyně

850 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1000m2 Skuhrov-Hatě, pro RD

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1000 m2

Skuhrov, Hatě

1 199 900 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 4 690 m2 v KÚ Skuhrov pod Brdy okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov

240 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 569 m2 v KÚ Skuhrov pod Brdy okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov

790 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 099 m2 v KÚ Skuhrov pod Brdy okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov

630 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 176 m2 v KÚ Hodyně u Skuhrova okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov, Hodyně

974 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist