Pozemky Rychnov nad Kněžnou – nabídka pozemků Rychnov nad Kněžnou (100+)

Najít optimální pozemek v Rychnově nad Kněžnou je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Rychnov nad Kněžnou hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Rychnov nad Kněžnou, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Rychnov nad Kněžnou k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Rychnově nad Kněžnou k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Rychnově nad Kněžnou nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Rychnov nad Kněžnou, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Rychnově nad Kněžnou o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Rychnově nad Kněžnou realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Rychnov nad Kněžnou přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Rychnov nad Kněžnou , v kategorii pozemky Rychnov nad Kněžnou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Rychnov nad Kněžnou, pronájem pozemků Rychnov nad Kněžnou, dražby pozemky Rychnov nad Kněžnou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Rychnov nad Kněžnou pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Rychnov nad Kněžnou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Rychnov nad Kněžnou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Rychnov nad Kněžnou, pronájem pozemků Rychnov nad Kněžnou, dražby pozemky Rychnov nad Kněžnou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Rychnov nad Kněžnou (stavební pozemky na prodej Rychnov nad Kněžnou, pronájem stavebních pozemků Rychnov nad Kněžnou, dražby stavebních pozemků Rychnov nad Kněžnou, ), komerční pozemky Rychnov nad Kněžnou (komerční pozemky na prodej Rychnov nad Kněžnou, pronájem komerčních pozemků Rychnov nad Kněžnou, dražby komerčních pozemků Rychnov nad Kněžnou, ), zahrady Rychnov nad Kněžnou (zahrady na prodej Rychnov nad Kněžnou, pronájem zahrady Rychnov nad Kněžnou, dražby zahrad Rychnov nad Kněžnou, ), zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou (prodej zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou, pronájem zemědělské půdy Rychnov nad Kněžnou, dražby zemědělských půd Rychnov nad Kněžnou, ), lesy Rychnov nad Kněžnou (lesy na prodej Rychnov nad Kněžnou, pronájem lesů Rychnov nad Kněžnou, dražby lesů Rychnov nad Kněžnou, ), louky Rychnov nad Kněžnou (louky na prodej Rychnov nad Kněžnou, pronájem luk Rychnov nad Kněžnou, dražby luk Rychnov nad Kněžnou, ), rybníky Rychnov nad Kněžnou (rybníky na prodej Rychnov nad Kněžnou, pronájem rybníků Rychnov nad Kněžnou, dražby rybníků Rychnov nad Kněžnou, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Rychnov nad Kněžnou ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Rychnov nad Kněžnou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Rychnov nad Kněžnou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek, 899 m2, Nová Ves

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Nová Ves

499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek o výměře 3054 m2 Rychnov nad Kněžnou, Panská Habrová

Zahrada, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3054 m2

Rychnov nad Kněžnou, Panská Habrová

1 635 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1 131 m2, OV, Lukavice, okres Rychnov nad...

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1131 m2

Lukavice

690 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1898 m2, Javornice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Javornice, Jaroslav

930 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1848 m2, Deštné v Orlických horách

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Deštné v Orlických horách

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1914m2, Nová Ves

Pozemek, bydlení, pozemek: 1914 m2

Nová Ves

790 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1167 m2, Deštné v Orlických horách

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Deštné v Orlických horách

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 3015 m2, Deštné v Orlických horách

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Deštné v Orlických horách

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek určený k výstavbě, Křivice, Týniště nad Orlicí

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 6677 m2

Týniště nad Orlicí

1 299 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 3295 m2, Rychnov nad Kněžnou

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Orlická, Praha 6

1 639 650 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 19097 m2, Trnov u Opočna v O.h.

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Trnov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku - Mokré, okr. Rychnov nad Kněžnou

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1235 m2

Mokré

490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3602,"locality_name":"Hradec Kr\u00e1lov\u00e9","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3604,"locality_name":"Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3605,"locality_name":"N\u00e1chod","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3607,"locality_name":"Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3610,"locality_name":"Trutnov","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist