Pronájem pozemků Přerov (100+)

Pokud si nejste jisti, který pozemek je v Přerově pro Vás ten správný, můžete si zkusit zařídit pronájem pozemků Přerov, neboť v tom okamžiku se nezavazujete rovnou místo kupovat. Po uzavření pronájmu můžete pozemek využít jako skladovací prostory či pro cokoliv jiného. Pronájem pozemku Přerov je v současné době velice žádaný. A kdo ví, třeba se od pronájmu pozemku v Přerově časem dostanete i k jeho koupi.

Pozemky k pronájmu Přerov

Přemýšlíte nad koupí pozemku v Přerově, ale zdá se vám být cena přemrštěná? Počkat na snížení řešením jistě není, neboť ceny opravdu dobrých pozemků svou hodnotu nemění. Mnohem lepší je si najít pozemky Přerov pronájem, kde máte jistotu toho, že získáte pěkný pozemek za velice výhodnou cenu. Poté již nebudete muset řešit, zda máte dostatečný finanční obnos. Pro pronájem pozemků Přerov si můžete na vyhledávání vybrat Eurobydleni.cz, kde máte jistotu rozsáhlé nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Přerov , v kategorii pozemky Přerov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Přerov, pronájem pozemků Přerov, dražby pozemky Přerov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem pozemků Přerov pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem pozemků Přerov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Přerov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Přerov, pronájem pozemků Přerov, dražby pozemky Přerov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Přerov (pronájem stavebních pozemků Přerov, ), komerční pozemky Přerov (pronájem komerčních pozemků Přerov, ), zahrady Přerov (pronájem zahrady Přerov, ), zemědělské půdy Přerov (pronájem zemědělské půdy Přerov, ), lesy Přerov (pronájem lesů Přerov, ), louky Přerov (pronájem luk Přerov, ), rybníky Přerov (pronájem rybníků Přerov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pronájem pozemků Přerov ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem pozemků Přerov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem pozemků Přerov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Nabízíme prodej pozemku o celkové výměře 14

Pozemek, bydlení, pozemek: 14217 m2

Přerov

299 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostory, 2549 m2, Lipník nad Bečvou

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

Na Kopečku, Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou I-Město

50 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem manipulační plochy 25.000m2 včetně kanceláří a dílny,...

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 25000 m2

Hranice, Hranice I-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3811,"locality_name":"Jesen\u00edk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3805,"locality_name":"Olomouc","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3709,"locality_name":"Prost\u011bjov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3808,"locality_name":"P\u0159erov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3809,"locality_name":"\u0160umperk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist