Pozemky Olomoucký kraj – nabídka pozemků Olomoucký kraj (100+)

Najít optimální pozemek v Olomouckém kraji je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Olomoucký kraj hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Olomoucký kraj, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Olomoucký kraj k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Olomouckém kraji k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Olomouckém kraji nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Olomoucký kraj, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Olomouckém kraji o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Olomouckém kraji realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Olomoucký kraj přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Olomoucký kraj , v kategorii pozemky Olomoucký kraj jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Olomoucký kraj, pronájem pozemků Olomoucký kraj, dražby pozemky Olomoucký kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Olomoucký kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Olomoucký kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Olomoucký kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Olomoucký kraj, pronájem pozemků Olomoucký kraj, dražby pozemky Olomoucký kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Olomoucký kraj (stavební pozemky na prodej Olomoucký kraj, pronájem stavebních pozemků Olomoucký kraj, dražby stavebních pozemků Olomoucký kraj, ), komerční pozemky Olomoucký kraj (komerční pozemky na prodej Olomoucký kraj, pronájem komerčních pozemků Olomoucký kraj, dražby komerčních pozemků Olomoucký kraj, ), zahrady Olomoucký kraj (zahrady na prodej Olomoucký kraj, pronájem zahrady Olomoucký kraj, dražby zahrad Olomoucký kraj, ), zemědělské půdy Olomoucký kraj (prodej zemědělské půdy Olomoucký kraj, pronájem zemědělské půdy Olomoucký kraj, dražby zemědělských půd Olomoucký kraj, ), lesy Olomoucký kraj (lesy na prodej Olomoucký kraj, pronájem lesů Olomoucký kraj, dražby lesů Olomoucký kraj, ), louky Olomoucký kraj (louky na prodej Olomoucký kraj, pronájem luk Olomoucký kraj, dražby luk Olomoucký kraj, ), rybníky Olomoucký kraj (rybníky na prodej Olomoucký kraj, pronájem rybníků Olomoucký kraj, dražby rybníků Olomoucký kraj, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Olomoucký kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Olomoucký kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Olomoucký kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Pole, Přerov, Veselíčko

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Veselíčko

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Pole, Přerov, Osek nad Bečvou

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Osek nad Bečvou

20 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku pro stavbu RD Šumperk

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 526 m2

Temenická, Šumperk

520 740 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1027 m2, Biskupice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Biskupice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1324 m2, Kostelec na Hané

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Kostelec na Hané

703 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1558 m2, Plumlov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Plumlov

2 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek k developerské výstavbě, 15.805m2, Štěpánov u Olomouce

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 15805 m2

Horní, Štěpánov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1624 m2, Bohuňovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Za pilou, Bohuňovice

1 900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 3792 m2, Renoty

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Uničov, Renoty

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2464 m2, Štarnov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Přemyslovice, Štarnov

319 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 841 m2, Kralice na Hané

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Háj, Kralice na Hané

1 060 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 38466 m2, Jezernice

Zemědělská půda

Jezernice

885 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3811,"locality_name":"Jesen\u00edk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3805,"locality_name":"Olomouc","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3709,"locality_name":"Prost\u011bjov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3808,"locality_name":"P\u0159erov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3809,"locality_name":"\u0160umperk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist