Pozemky Most – nabídka pozemků Most (100+)

Najít optimální pozemek v Mostě je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Most hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Most, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Most k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Mostě k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Mostě nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Most, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Mostě o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Mostě realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Most přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Most , v kategorii pozemky Most jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Most, pronájem pozemků Most, dražby pozemky Most, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Most pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Most příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Most na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Most, pronájem pozemků Most, dražby pozemky Most, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Most (stavební pozemky na prodej Most, pronájem stavebních pozemků Most, dražby stavebních pozemků Most, ), komerční pozemky Most (komerční pozemky na prodej Most, pronájem komerčních pozemků Most, dražby komerčních pozemků Most, ), zahrady Most (zahrady na prodej Most, pronájem zahrady Most, dražby zahrad Most, ), zemědělské půdy Most (prodej zemědělské půdy Most, pronájem zemědělské půdy Most, dražby zemědělských půd Most, ), lesy Most (lesy na prodej Most, pronájem lesů Most, dražby lesů Most, ), louky Most (louky na prodej Most, pronájem luk Most, dražby luk Most, ), rybníky Most (rybníky na prodej Most, pronájem rybníků Most, dražby rybníků Most, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Lokalita

Pokud chcete vyhledat nemovitost v konkrétní lokalitě (stát, kraj, okres či obec) a aktuální výběr lokality, který je pozemky Most Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek, OV, Vtelno, okr. Most

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 6477 m2

U Mariany, Most, Vtelno

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, OV, Litvínov, okr. Most

Zahrada, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1539 m2

Litvínov, Horní Litvínov

840 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, OV, Sedlec u Obrnic, okr. Most

Zemědělská půda, lokalita: Samota, pozemek: 74472 m2

Most, Vtelno

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, OV, sedlec u Obrnic, okr. Most

Zemědělská půda, lokalita: Polosamota, pozemek: 22569 m2

Most, Vtelno

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, OV, Vtelno, okr. Most

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 18087 m2

U Mariany, Most, Vtelno

200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, OV, Vtelno, okr. Most

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 50532 m2

Most, Vtelno

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, Vtelno, okr. Most

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 54105 m2

Most, Vtelno

200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, OV, Vtelno, okr. Most

Zemědělská půda, lokalita: Polosamota, pozemek: 136813 m2

Most, Vtelno

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, OV, Vtelno, okr. Most

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3773 m2

U Mariany, Most, Vtelno

200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, OV, Vtelno, okr. Most

Zemědělská půda, lokalita: Polosamota, pozemek: 104583 m2

Most, Vtelno

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

prodej stavebního pozemku v Hamru u Litvínova

Pozemek, bydlení, pozemek: 5073 m2

Lounická, Litvínov, Hamr

645 Kč/m2
TOPlist TOPlist

prodej pozemku k výstavbě RD, Klíny

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 930 m2

Klíny, Rašov

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3503,"locality_name":"Chomutov","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3502,"locality_name":"D\u011b\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3506,"locality_name":"Litom\u011b\u0159ice","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3507,"locality_name":"Louny","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3508,"locality_name":"Most","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3509,"locality_name":"Teplice","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3510,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Labem","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"}]}]}
TOPlist TOPlist