Pozemky Liberecký kraj – nabídka pozemků Liberecký kraj (100+)

Najít optimální pozemek v Libereckém kraji je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Liberecký kraj hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Liberecký kraj, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Liberecký kraj k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Libereckém kraji k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Libereckém kraji nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Liberecký kraj, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Libereckém kraji o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Libereckém kraji realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Liberecký kraj přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Liberecký kraj , v kategorii pozemky Liberecký kraj jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Liberecký kraj, pronájem pozemků Liberecký kraj, dražby pozemky Liberecký kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Liberecký kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Liberecký kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Liberecký kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Liberecký kraj, pronájem pozemků Liberecký kraj, dražby pozemky Liberecký kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Liberecký kraj (stavební pozemky na prodej Liberecký kraj, pronájem stavebních pozemků Liberecký kraj, dražby stavebních pozemků Liberecký kraj, ), komerční pozemky Liberecký kraj (komerční pozemky na prodej Liberecký kraj, pronájem komerčních pozemků Liberecký kraj, dražby komerčních pozemků Liberecký kraj, ), zahrady Liberecký kraj (zahrady na prodej Liberecký kraj, pronájem zahrady Liberecký kraj, dražby zahrad Liberecký kraj, ), zemědělské půdy Liberecký kraj (prodej zemědělské půdy Liberecký kraj, pronájem zemědělské půdy Liberecký kraj, dražby zemědělských půd Liberecký kraj, ), lesy Liberecký kraj (lesy na prodej Liberecký kraj, pronájem lesů Liberecký kraj, dražby lesů Liberecký kraj, ), louky Liberecký kraj (louky na prodej Liberecký kraj, pronájem luk Liberecký kraj, dražby luk Liberecký kraj, ), rybníky Liberecký kraj (rybníky na prodej Liberecký kraj, pronájem rybníků Liberecký kraj, dražby rybníků Liberecký kraj, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Liberecký kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Liberecký kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Liberecký kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1393 m2, Vratislavice nad Nisou

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

U Šamotky, Liberec, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1133 m2, Okrouhlá u Nového Boru

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Okrouhlá

895 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2984 m2, Lázně Libverda

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2984 m2

Lázně Libverda

1 050 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 713m2, Svor

Pozemek, bydlení

Svor

370 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku, Nový Bor 2921 m2

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Polosamota, pozemek: 2921...

Nový Bor, Arnultovice

1 520 000 Kč
TOPlist TOPlist

Zahrada Nový Bor, okres Česká Lípa

Zahrada, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 200 m2

Tkalcovská, Nový Bor

270 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek stavební, Svor, 878 m2

Pozemek, bydlení

Svor

370 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek pro výstavbu RD Svojkov, okres Česká Lípa

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Polosamota, pozemek: 4745...

Svojkov

320 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek pro výstavbu Okrouhlá, okres Česká Lípa

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Okrouhlá

1 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1632m2, Svor

Pozemek, bydlení

Svor

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodáme stavební pozemek Doksy, okres Česká Lípa

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Centrum obce, pozemek: 418...

Sokolská, Doksy

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodáme pozemek Volfartice, okres Česká Lípa

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Volfartice

360 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist