Pozemky Chřenovice – nabídka pozemků Chřenovice (100+)

Najít optimální pozemek Chřenovice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Chřenovice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Chřenovice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Chřenovice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Chřenovice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Chřenovice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Chřenovice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Chřenovice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Chřenovice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Chřenovice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Chřenovice , v kategorii pozemky Chřenovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Chřenovice, pronájem pozemků Chřenovice, dražby pozemky Chřenovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Chřenovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Chřenovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Chřenovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Chřenovice, pronájem pozemků Chřenovice, dražby pozemky Chřenovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Chřenovice (stavební pozemky na prodej Chřenovice, pronájem stavebních pozemků Chřenovice, dražby stavebních pozemků Chřenovice, ), komerční pozemky Chřenovice (komerční pozemky na prodej Chřenovice, pronájem komerčních pozemků Chřenovice, dražby komerčních pozemků Chřenovice, ), zahrady Chřenovice (zahrady na prodej Chřenovice, pronájem zahrady Chřenovice, dražby zahrad Chřenovice, ), zemědělské půdy Chřenovice (prodej zemědělské půdy Chřenovice, pronájem zemědělské půdy Chřenovice, dražby zemědělských půd Chřenovice, ), lesy Chřenovice (lesy na prodej Chřenovice, pronájem lesů Chřenovice, dražby lesů Chřenovice, ), louky Chřenovice (louky na prodej Chřenovice, pronájem luk Chřenovice, dražby luk Chřenovice, ), rybníky Chřenovice (rybníky na prodej Chřenovice, pronájem rybníků Chřenovice, dražby rybníků Chřenovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Chřenovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Chřenovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Chřenovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej louky 1957 m2 Chřenovice

Louka, pozemek: 1957 m2

Chřenovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Poslední rohový pozemek s návazností na rekreační chaty, výměra 514...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 514 m2

Chřenovice

279 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek 616 m2, Chřenovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Chřenovice

270 000 Kč
TOPlist TOPlist

CHŘENOVICE - POZEMEK PRO REKREACI (450 M2)

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 450 m2

Chřenovice

199 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist