Pozemky Chotěboř – nabídka pozemků Chotěboř (100+)

Najít optimální pozemek Chotěboř je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Chotěboř hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Chotěboř, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Chotěboř k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Chotěboř k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Chotěboř nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Chotěboř, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Chotěboř o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Chotěboř realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Chotěboř přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Chotěboř , v kategorii pozemky Chotěboř jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Chotěboř, pronájem pozemků Chotěboř, dražby pozemky Chotěboř, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Chotěboř pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Chotěboř příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Chotěboř na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Chotěboř, pronájem pozemků Chotěboř, dražby pozemky Chotěboř, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Chotěboř (stavební pozemky na prodej Chotěboř, pronájem stavebních pozemků Chotěboř, dražby stavebních pozemků Chotěboř, ), komerční pozemky Chotěboř (komerční pozemky na prodej Chotěboř, pronájem komerčních pozemků Chotěboř, dražby komerčních pozemků Chotěboř, ), zahrady Chotěboř (zahrady na prodej Chotěboř, pronájem zahrady Chotěboř, dražby zahrad Chotěboř, ), zemědělské půdy Chotěboř (prodej zemědělské půdy Chotěboř, pronájem zemědělské půdy Chotěboř, dražby zemědělských půd Chotěboř, ), lesy Chotěboř (lesy na prodej Chotěboř, pronájem lesů Chotěboř, dražby lesů Chotěboř, ), louky Chotěboř (louky na prodej Chotěboř, pronájem luk Chotěboř, dražby luk Chotěboř, ), rybníky Chotěboř (rybníky na prodej Chotěboř, pronájem rybníků Chotěboř, dražby rybníků Chotěboř, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Chotěboř ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Chotěboř zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Chotěboř Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zahrady 614 m2, Chotěboř, Palackého ulice

Zahrada, pozemek: 614 m2

Palackého, Chotěboř

199 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek 286 m2, Bílek

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 286 m2

Chotěboř, Bílek

108 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 467 m2

Zahrada, pozemek: 467 m2

Chotěboř

120 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 928 m2, město Chotěboř

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Chotěboř

660 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rybník, 3048 m2, Chotěboř

Vodní plocha, lokalita: Samota

Chotěboř

420 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rybník, 2561 m2, Chotěboř

Vodní plocha, lokalita: Samota

Chotěboř

370 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, Chotěboř

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Chotěboř

249 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek o výměře 1 328 m2 v Chotěboři - Klouzovy

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1328 m2

Chotěboř, Klouzovy

199 000 Kč
TOPlist TOPlist

Velký stavební pozemek 4 920m2, pro 1 - 3 rodinné domy v obci...

Pozemek, bydlení, pozemek: 4910 m2

Chotěboř, Klouzovy

699 000 Kč
TOPlist TOPlist

Krásný stavební pozemek 1802 m2 v obci Chotěboř, obec Klouzovy

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1802 m2

Chotěboř, Klouzovy

259 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej velké stavební parcely v Chotěboři - Klouzovy 1 780 m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1780 m2

Chotěboř, Klouzovy

254 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist