Pozemky na prodej Luže (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Luže z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Luže je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Luže pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Luže s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Luže určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Luže

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Luže, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Luže prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Luže je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Luže , v kategorii pozemky Luže jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Luže, pronájem pozemků Luže, dražby pozemky Luže, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Luže pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Luže příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Luže na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Luže, pronájem pozemků Luže, dražby pozemky Luže, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Luže (stavební pozemky na prodej Luže, ), komerční pozemky Luže (komerční pozemky na prodej Luže, ), zahrady Luže (zahrady na prodej Luže, ), zemědělské půdy Luže (prodej zemědělské půdy Luže, ), lesy Luže (lesy na prodej Luže, ), louky Luže (louky na prodej Luže, ), rybníky Luže (rybníky na prodej Luže, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Luže ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Luže zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Luže Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, zahrada, 891 m2, Hroubovice, Luže

Zahrada, lokalita: Okraj obce

Praha 8, Bělá

150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 619 m2, Lůže, Košumberk

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Luže, Košumberk

495 200 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Luže-Bělá

Louka, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2944 m2

Luže, Bělá

100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej zahrady 837 m2 se zahradním domkem

Zahrada, pozemek: 837 m2

Jeronýmova, Luže

450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, lesní pozemek, 23796 m2, Luže, Doly

Les, lokalita: Okraj obce

Luže, Doly

26 Kč/m2
TOPlist TOPlist

0,6 ha trvalého travního porostu v k.ú. Doly

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 6585 m2

Luže

329 250 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist